Ürün Teşhir ve Fuar Standı Çözümleri

Reyonlar

Günümüzde önemli satış noktaları olan market ve mağazalarda reyonlar oldukça kullanılan ürünlerdir. Reyonlar bu tarz satış alanlarında ürünlerin düzenli ve hoş bir biçimde sergilenmesi için kullanılır. Reyonlar , ahşap reyon, cam reyon, plastik reyon ve metal reyon olarak farklı malzemelerden üretilir. Ahşap ekmek reyonu, ahşap orta reyon, cam orta reyon, plastik ayakkabı reyonu, metal reyon sepeti bu kategoride üretilen önemli ürünlerdir. Her biri farklı kullanım alanına ve özelliklerine sahiptir.Tüm Reyonlar

Raf Sistemleri

Raf sistemleri mağazalarda ve marketlerde ürünlerin düzenli bir biçimde satış alanlarında sergilenmesini sağlayan ürünlerdir. Market rafları ve endüstriyel raf sistemleri olarak iki kategoriye ayrılır. Bu kategoriler altında üretilen ve kullanıma sunulan önemli raf sistemleri vardır. Raf sistemleri son derece önemli ürünlerdir ve oldukça farklı alanlarda kullanılır. Bu sebeple farklı özelliklere sahip birçok farklı raf sistemi vardır. Her bir raf sistemi ürünlerin en iyi biçimde sergilenmesi için özel olarak tasarlanır. Bu yönleri ile de son derece tercih edilen ürünlerdir.

Takı Standları

Takı standları son yıllarda oldukça popüler olan standlar arasında yer alır. Mağazalarda özellikle takıların sergilenmesi konusunda etkili ve başarılı olan ürünlerdir. Takı standları arasında popüler olan ve bazı ürünlerin sergilenmesi için özel olarak üretilen ürünler vardır. Takı standları üretilirken farklı ürünler kullanılır ve satışı yapılır. Ahşap yüzük standları, metal kolye standları, plastik bileklik standları gibi bulabileceğiniz farklı ürünler vardır. Takı standları ahşap, plastik, metal gibi malzemelerden üretilir.

Kozmetik Standları

Kozmetik ürünlerin sergilenmesi konusunda etkili olan kozmetik standları günümüzde çok farklı boyutlar kazanmıştır. Parfüm standları, oje standları ve ruj standları olarak farklı ürün grupları için üretilen standlar vardır. Bunlar farklı ürünlerde üretilen ve farklı ürünlerin teşhirinde etkili olan standlardır. Kozmetik standları hakkında detaylı bilgi verecek ve biraz popüler olan ürün çeşitliliğinden bahsedecek olursak. Ayaklı metal oje standı, şeffaf oje standı, açık parfüm standı, avm parfüm standı, ahşap ruj standı ve pleksi ruj standı olarak farklı çeşitleri vardır.

Kırtasiye Standları

Kırtasiye standlarında hangi ürünler kullanılır ve hangi ürünlerin sergilenmesinde etkilidir bahsedecek olursak. Öncelikle kırtasiye standları onlarca çeşit kırtasiye ürünü için ayrı ayrı üretilen ürünlerdir. Kalem standı, kitap standı ve dergi standı olarak farklı türleri vardır. Bu türler kırtasiye ürünleri arasında farklılık gösteren fiziksel durumlar için özel olarak üretilir. Kırtasiye standları, pleksi, ahşap, metal gibi ürünlerden üretilebilmektedir. Farklı malzemelerden üretilmesi ürün gruplarının etkili bir biçimde sergilenmesini sağlar. Ayrıca farklı bütçeler içinde çok daha faydalı bir durumdur. Kırtasiye standları genel olarak kırtasiye ürünlerinin başarılı bir biçimde sergilenmesi amacı ile kullanılır.
WhatsApp Hemen stand fiyatı al