Fuar standları, firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtmalarının yanı sıra, kimi fuarlarda herhangi bir Kar amacı gütmeksizin kurumsal kimliklerin tanıtılması maksadı ile de efektif şekilde kullanılan tanıtım araçlarıdır. Ürünlerin öne çıkartılması atların bir Komisyonu iken, özellikle hizmet tanıtımında son derece dikkatli tasarımım yapılması, hizmet standartlarının en iyi şekilde tanıtılması için gerekli şartların oluşturulması gerekir.

Bu kapsamda gerek tasarım özellikleri gerek standın üretiminde kullanılan materyalin özellikleri doğru tespit edilmeli, kalite Standartları kapsamında fuar standı fiyatları optimum seviyede ortaya çıkacak biçimde tercih edilmelidir.

Fuarlarda kullanılacak standların fiyatlarına etki eden çok sayıda parametre bulunmaktadır. Bu nedenle, sabit bir fiyat ve fiyat aralığı söylemek pek mümkün değildir. Fuarlara katılacak firmaların bu konuyla ilgili çok detaylı bir pazar araştırması yapmasında fayda vardır. Zira piyasada stand hizmeti sağlayan çok sayıda firma bulunmaktadır. Her firmanın sunduğu fiyat teklifi titizlikle değerlendirilmeli ve en uygun seçim yapılmalıdır.

Fuar Stand Fiyatları Neye Göre Değişir?

Fuar standı fiyatları, ürün nitelikleri ve Elbette niceliğine göre farklılık arz eder. Fuar standı kalitesi, kullanılan materyalin yanı sıra, işçilik Standartları ve tasarım özellikleri ile de değişmektedir. Bu bağlamda deneyimli firmalarla çalışıp, tüm bu kriterlere uygun üretim standartlarını tercih etmek gerekir.

Fuar standı tasarımı pazarlama ilkelerine uyum sağlaması halinde başarısız sonuçların ortaya çıkması anlamına gelir. Doğal olarak bu stand türleri fiziksel olarak var olsalar da etkisiz olacaktır. Bu nedenle öncelikle fuar standı fiyatları değil, ihtiyacı karşılama durumu dikkate alınmalıdır.

Bu fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmadan evvel, standların hangi işlemlerden geçerek satışa veya kiralamaya sunulduğu konusu iyi anlaşılmalıdır. Zira, her stand, öncelikle müşteri ve stand hizmeti sunan firma arasında tasarımın belirlenmesi ile hazırlanmaya başlamaktadır. Daha sonrasın sırasıyla üretim, nakliye ve kurulum aşamaları gerçekleştirilmektedir. Bütün bu aşamaların kendi içerisinde bir maliyeti olmaktadır.

Bunun yanında, fuara katılacak firma eğer özel tasarlanmış bir stand isterse bunun da ayrı bir maliyeti oluşmaktadır. Zira, standda kullanılacak malzemeler, içerideki ekipmanlar, stand alanının büyüklüğü, aydınlatma ve elektrik seçenekleri, ziyaretçilere yapılan ikramlar vb gibi birçok konu standın toplam fiyatına etki etmektedir.

Ucuz Fuar Standı Seçenekleri

Fuar standı fiyatları konusunda ekonomik bir tercih yapmak isteyen firmalar, kiralık standlara yönelebilirler. Kiralık standlar arasında çok fazla tercih şansı olmasa da yine firmanın standda başarılı bir şekilde temsil edilmesi sağlanabilir. Bunun yanında, fuarda daha küçük bir alanda ve merkezi olmayan bir konumda stand almak da yine maliyetleri düşürecektir.

Fuar standı fiyatları araştırması yaparken, ucuz fuar standı bağlamında arama yapmak doğru olmayabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi fiyatlar azaldıkça nitelikler de azalacak doğal olarak bu durumda fuar standının etkinliği düşecektir. Bu gibi programlar ile karşılaşmamak için, en ucuz fuar standı değil uygun fiyatlı ve nitelikli fuar standı fiyatı arayışı içerisinde olmanız tavsiye edilir.

Müşteri Yorumlarımız

 • Sevgi Kara
  Çiçek standı ürünleri için başladığımız çalışmalarımıza onlarca farklı tanıtım standı ve fuar standı ile devam ediyoruz. Bizim işimizde stand çok önemli, özel projeler geliştiriyor ve müşterilerimize en iyi tanıtımı yapıyoruz. Tanıtımlar ve fuar organizasyonları için özel çözümlerinden de faydalanıyoruz. Bizim için en iyisini ürettikleri için teşekkür ederiz.
  Sevgi Kara
 • Mehmet Ateş
  Fuar Standı veya market standı fark etmez. Arkadaşlar size ne lazımsa onu sunuyor. Fiyatları çok iyi. Tüm sektörlere uygun ürün var gibi görünüyor. Zaten üretimde sınırları da yok. Biz oldukça değişik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz, hiçbir stand üreticisinde olmayan ürünleri kendilerinden alabiliyoruz. Bizim için tasarım ve üretim yapıyorlar. Ahşap standlar, metal standlar ve sektörünüze ne lazımsa onu üretene bu arkadaşlara güvenebilirsiniz. Başarılı ve uygun fiyatlı iş üretiyorlar.
  Mehmet Ateş
 • Mahmut Efe
  Dükkanda ahşap standlar kullanıyorduk, bunların geliştirilmesi için yeni teşhir standları sipariş edecekken, kolaystand ürünlerini gördük. Binlerce çeşit alternatifi var ve siz ne isterseniz onu yapıyor hatta sizi yönlendiriyorlar. Mükemmel hizmet budur dedik ve tüm dükkanı baştan aşağı yeniledik. Şimdi pleksi standlar, metal standlar ve diğer tanıtım standlarını ve raflarını kullanıyoruz. Teşekkür ederiz.
  Mahmut Efe
 • Niyazi Taşkınoğulları
  Dökme gıda teşhir ekipmanları hizmetinizden çok memnun kaldım. Firmamın ürünlerini oldukça etkili bir biçimde sergilememi sağladınız ve kullandığınız malzemeler sayesinde ürünlerimde hiçbir bozulma meydana gelmedi. Bu güzel hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Maxima fuar standı için de benzer şeyleri söylemekteyim. Ahşap fuar standı ürünlerinizin her biri gayet başarılı ve hepsi kalitelidir.
  Niyazi Taşkınoğulları
 • Beyza Kurtoğlu
  Son zamanlarda tüm fuarlarda sizinle çalıştık. Ahşap fuar standı alanında sizden daha iyisini görmedim. Ayrıca teşhir standlarında da sizinle çalışmak gayet mantıklıydı. Ürünlerimin her açıdan gözükmesi ve ziyaretçi çekmesi için doğru tasarıma sahip standlarınızla verdiğiniz hizmet mükemmel. Önceden sizden cam fuar standı hizmeti de almış ve yine çok memnu kalmıştım. Her ürününüzde aynı memnuniyeti yaşamak mümkün sanırım.
  Beyza Kurtoğlu
 • Mustafa Hakkı Karaoğlan
  Ahşap fuar standı için sizden aldığım hizmetten çok memnunum. Ayrıca dükkanım için uygun olan kuruyemiş standınız da sizin vasıtanız ile oldukça uygun bir fiyata satın almış oldum. Kuruyemiş standı için kolay bir kurulum gerçekleştirildi. Şu an için almış olduğum ürünler ilgili hiçbir sıkıntım yok. Sizin ürünlerinizin her daim kaliteli olduğunu biliyorum. Bu yüzden de yeni dükkanım için de sizi tercih etmeyi düşünüyorum
  Mustafa Hakkı Karaoğlan
WhatsApp Hemen stand fiyatı al