Tanım olarak fuar standı giydirme; standın işletmenin sergilemek istediği unsurun görsel olarak öne çıkarılması için gerçekleştirilen görsel uygulama şeklinde izah edilebilir.

Fuar stantları bir çok farklı tasarım kapsamında müşterilere sunulur ki, mevcut teknolojiler kapsamında bu giydirme işlemleri son derece nitelikli biçimde gerçekleştirilebilir. Farklı baskı materyalleri kullanılabilir ve etkili tasarımlarla, ürün, hizmet veya marka öne çıkarılabilir. Kurumsal kimliğin vurgulanması bakımından da stant giydirme son derece önemli bir uygulamadır.

Fuarlar, bir firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesi, marka tanıtımı yapması ve kurumsal kimliğini ön plana çıkarması açısından çok önemli organizasyonlardır. Bu bağlamda, fuara katılım gösteren firmanın fuarda müşterilere ve diğer katılımcılara sergilediği standın kaliteli, estetik ve ilgi çekici olması gerekmektedir. Bu nedenle, standın büyüklüğü, tasarımı ve malzemesi kadar üzerinde yapılan giydirme işlemi de son derece önemlidir. Fuar stand giydirme çalışmaları, özellikle son yıllarda fuara katılan firmaların üzerinde durduğu kritik konulardan bir tanesidir.

Fuar Stand Giydirme Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fuarlara katılan firmaların standlarında kullandığı giydirme çalışmalarının fuarda daha fazla dikkat çekilmesi açısından çok büyük bir önemi haizdir. Bu noktada, öncelikli olarak bu çalışma için ne kadar bütçe ayrılacağına karar verilmelidir. Zira, gelişen teknoloji, değişen estetik algısı ve farklı tasarım trendleri neticesinde, giydirme çalışmaları için harcanacak paranın miktarı da çok geniş bir aralıkta olabilmektedir.

Fuarın konusu ve katılımcı profili de giydirme türünün ve bu kapsamda kullanılacak malzemelerin çeşitlerinin belirlenmesinde önem arz etmektedir. Bunun yanında, kiralanan stand alanının büyüklüğü de uygulanacak giydirme işlemine doğrudan etki eden bir diğer faktördür.

Fuar Stand Giydirme Çeşitleri

Fuarda yer alacak firmalar, standında kullanacağı giydirme türünü belirlerken tek bir konsept üzerinde durmamalıdır. Bu konuda hizmet veren firmaların tecrübelerinden istifade edilmesinde fayda vardır. Hatta fuarın hangi şehirde bağlı olacağına bağlı olarak Antalya fuar standı hizmeti, Konya fuar standı hizmeti veya Ankara fuar standı hizmeti veren firmalar ile doğrudan iletişime geçilerek anahtar teslim hizmet alınabilmektedir.

Fuar stand giydirme çeşitleri dendiğinde genel olarak bir kaç model akla geliyor olsa da, aslında tasarımın bir sınırı yoktur. Her marka ve ürün için çeşitli tasarımlar yapılarak, etkili bir tanıtım sonucu elde edilebilir.

Stant giydirme uygulaması uzun vadeli olarak kullanılabilecek bir işlem olabildiği gibi, stant kiralayan firmalar için sadece o fuarı kapsayan bir uygulama da olabilir. Eğer firmanıza ait bir donanımınız var ise genel olarak her yerde kullanabileceğiniz tasarımlar tercih edebilirsiniz. Son derece uygum maliyetlerle gerçekleşen ve dijital baskı unsurları kullanılan bu uygulamalar, sürekli değiştirilebilir, tercih edilmesi durumunda, her gün yeni bir tasarım dahi standa giydirilebilir. Tabii bunun için stant zemininin uygun olması gereklidir. Öncelikle nitelikli donanımlara sahip olarak bu faydayı sürekli elde edebilmeniz mümkündür.

Müşteri Yorumlarımız

 • Sevgi Kara
  Çiçek standı ürünleri için başladığımız çalışmalarımıza onlarca farklı tanıtım standı ve fuar standı ile devam ediyoruz. Bizim işimizde stand çok önemli, özel projeler geliştiriyor ve müşterilerimize en iyi tanıtımı yapıyoruz. Tanıtımlar ve fuar organizasyonları için özel çözümlerinden de faydalanıyoruz. Bizim için en iyisini ürettikleri için teşekkür ederiz.
  Sevgi Kara
 • Mehmet Ateş
  Fuar Standı veya market standı fark etmez. Arkadaşlar size ne lazımsa onu sunuyor. Fiyatları çok iyi. Tüm sektörlere uygun ürün var gibi görünüyor. Zaten üretimde sınırları da yok. Biz oldukça değişik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz, hiçbir stand üreticisinde olmayan ürünleri kendilerinden alabiliyoruz. Bizim için tasarım ve üretim yapıyorlar. Ahşap standlar, metal standlar ve sektörünüze ne lazımsa onu üretene bu arkadaşlara güvenebilirsiniz. Başarılı ve uygun fiyatlı iş üretiyorlar.
  Mehmet Ateş
 • Mahmut Efe
  Dükkanda ahşap standlar kullanıyorduk, bunların geliştirilmesi için yeni teşhir standları sipariş edecekken, kolaystand ürünlerini gördük. Binlerce çeşit alternatifi var ve siz ne isterseniz onu yapıyor hatta sizi yönlendiriyorlar. Mükemmel hizmet budur dedik ve tüm dükkanı baştan aşağı yeniledik. Şimdi pleksi standlar, metal standlar ve diğer tanıtım standlarını ve raflarını kullanıyoruz. Teşekkür ederiz.
  Mahmut Efe
 • Niyazi Taşkınoğulları
  Dökme gıda teşhir ekipmanları hizmetinizden çok memnun kaldım. Firmamın ürünlerini oldukça etkili bir biçimde sergilememi sağladınız ve kullandığınız malzemeler sayesinde ürünlerimde hiçbir bozulma meydana gelmedi. Bu güzel hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Maxima fuar standı için de benzer şeyleri söylemekteyim. Ahşap fuar standı ürünlerinizin her biri gayet başarılı ve hepsi kalitelidir.
  Niyazi Taşkınoğulları
 • Beyza Kurtoğlu
  Son zamanlarda tüm fuarlarda sizinle çalıştık. Ahşap fuar standı alanında sizden daha iyisini görmedim. Ayrıca teşhir standlarında da sizinle çalışmak gayet mantıklıydı. Ürünlerimin her açıdan gözükmesi ve ziyaretçi çekmesi için doğru tasarıma sahip standlarınızla verdiğiniz hizmet mükemmel. Önceden sizden cam fuar standı hizmeti de almış ve yine çok memnu kalmıştım. Her ürününüzde aynı memnuniyeti yaşamak mümkün sanırım.
  Beyza Kurtoğlu
 • Mustafa Hakkı Karaoğlan
  Ahşap fuar standı için sizden aldığım hizmetten çok memnunum. Ayrıca dükkanım için uygun olan kuruyemiş standınız da sizin vasıtanız ile oldukça uygun bir fiyata satın almış oldum. Kuruyemiş standı için kolay bir kurulum gerçekleştirildi. Şu an için almış olduğum ürünler ilgili hiçbir sıkıntım yok. Sizin ürünlerinizin her daim kaliteli olduğunu biliyorum. Bu yüzden de yeni dükkanım için de sizi tercih etmeyi düşünüyorum
  Mustafa Hakkı Karaoğlan
WhatsApp Hemen stand fiyatı al