Neredeyse tüm fuarlarda tanıtım, fuar standları kullanılarak gerçekleşir. Bu noktada teşhir edilen ticari unsurun bir ürün olması gerekmez. Hatta bunun ticari Bir konuşur olması da gerekmeyebilir. Kimi fuarlarda kar amacı gütmeyen kuruluşlar etkinliklerini tanışabilir ki, bu durumda da etkili fuar standı ürünlerini tercih etmek zorunludur.

Zira fuar ziyaretçilerinin standlara iyi göstermesi, ürünün içeriği ve niteliğinden daha çok stantların etkinliği ile ilgilidir. İlk İntiba önemlidir deyimi, bu şartları en iyi şekilde ifade eden deyimdir. Ziyaretçi fuar alanına genel bir bakış yaptığında sizin standınızı fark etmeli ve size yönelmelidir. Bunun için fuar standı kiralama hizmetlerinden faydalanabilir, nitelikli stantları uygun fiyatları temin edebilirsiniz.

Fuarlara katılacak firmalar için stand konusunda en ekonomik yollardan biri de fuar standı kiralama seçenekleri olmaktadır. Stand kiralamanın satın alma veya özel tasarım stand yaptırma seçeneklerine göre bazı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Bütün koşullar değerlendirildikten sonra firmanın stand için ayırdığı bütçe de göz önüne alınarak en uygun seçim yapılabilmektedir.

Stand Kiralamanın Avantajları ve Dezavantajları

Fuar standı kiralama işlemi her zaman hızlı, pratik ve ekonomik bir çözüm olmaktadır. Zira, özel bir stand tasarımı yapılması, üretilmesi, nakliyesi ve kurulum işlemleri hem zaman hem de maliyet anlamında ilgili firmaya ciddi bir yük olmaktadır. Fakat standart stand seçenekleri arasından basit ve sadece bir seçim yapılarak kiralama işlemi gerçekleştirildiği takdirde, bütün bu yükten kurtulabilinir.

Kiralama seçenekleri için bu alanda hizmet veren firmalar ile görüşüldüğü takdirde çok daha detaylı bilgiler alınabilir.

Stand kiralamanın dezavantajlarından biri tasarım anlamında çok fazla seçeneğin olmamasıdır. Kiralık standlar genelde daha sonra tekrar kullanılmak üzere yapılmaktadır. Bu nedenle, genellikle düz, basit ve kolaylıkla sökülüp takılabilecek şekilde üretilmektedir. Bunun yanında, içerisinde olması istenilen ekipmanlar konusunda yine sınırlı seçenekler bulunmaktadır.

Fuar Standı Kiralama Fiyatları

Fuar standı kiralama fiyatları çok fazla değişkenlik göstermektedir. Zira stand alanının büyüklüğü, kullanılacak malzemeler, stand modeli vb. konular fiyata doğrudan etki eden faktörlerdir. Fakat her durumda, özel tasarımlar veya stand satın alma seçeneklerine göre her zaman daha ekonomik bir çözümdür.

Fuar standı kiralama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kiralanacak standın çok fazla kullandım yıpratılmamış olmasıdır.

Görsel özellikleri üzerinde ciddi yıpranma kaynaklı erozyonlar olan standlar, kalite imajına zarar verir. Ayrıca yine aşırı kullanılmış ve yıpranmış standların ürünleri sergileme kapasitesi de düşük olacaktır. Bu bağlamda kullanılmış olmaları eşyanın tabiatı gereği olan standların en az düzeyde yıpratılmış olanlarını tercih etmek doğru olacaktır.

Tercih ettiğiniz fuar standı kiralama firması bu noktada size gerekli desteği sunacaktır. Tabii bunun mümkün olabilmesi için kiralama hizmetini aldığınız firmanın stoklarında yeterli ürün olması ve mümkünse imalatçı firma olması gerekir.

Müşteri Yorumlarımız

 • Sevgi Kara
  Çiçek standı ürünleri için başladığımız çalışmalarımıza onlarca farklı tanıtım standı ve fuar standı ile devam ediyoruz. Bizim işimizde stand çok önemli, özel projeler geliştiriyor ve müşterilerimize en iyi tanıtımı yapıyoruz. Tanıtımlar ve fuar organizasyonları için özel çözümlerinden de faydalanıyoruz. Bizim için en iyisini ürettikleri için teşekkür ederiz.
  Sevgi Kara
 • Mehmet Ateş
  Fuar Standı veya market standı fark etmez. Arkadaşlar size ne lazımsa onu sunuyor. Fiyatları çok iyi. Tüm sektörlere uygun ürün var gibi görünüyor. Zaten üretimde sınırları da yok. Biz oldukça değişik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz, hiçbir stand üreticisinde olmayan ürünleri kendilerinden alabiliyoruz. Bizim için tasarım ve üretim yapıyorlar. Ahşap standlar, metal standlar ve sektörünüze ne lazımsa onu üretene bu arkadaşlara güvenebilirsiniz. Başarılı ve uygun fiyatlı iş üretiyorlar.
  Mehmet Ateş
 • Mahmut Efe
  Dükkanda ahşap standlar kullanıyorduk, bunların geliştirilmesi için yeni teşhir standları sipariş edecekken, kolaystand ürünlerini gördük. Binlerce çeşit alternatifi var ve siz ne isterseniz onu yapıyor hatta sizi yönlendiriyorlar. Mükemmel hizmet budur dedik ve tüm dükkanı baştan aşağı yeniledik. Şimdi pleksi standlar, metal standlar ve diğer tanıtım standlarını ve raflarını kullanıyoruz. Teşekkür ederiz.
  Mahmut Efe
 • Niyazi Taşkınoğulları
  Dökme gıda teşhir ekipmanları hizmetinizden çok memnun kaldım. Firmamın ürünlerini oldukça etkili bir biçimde sergilememi sağladınız ve kullandığınız malzemeler sayesinde ürünlerimde hiçbir bozulma meydana gelmedi. Bu güzel hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Maxima fuar standı için de benzer şeyleri söylemekteyim. Ahşap fuar standı ürünlerinizin her biri gayet başarılı ve hepsi kalitelidir.
  Niyazi Taşkınoğulları
 • Beyza Kurtoğlu
  Son zamanlarda tüm fuarlarda sizinle çalıştık. Ahşap fuar standı alanında sizden daha iyisini görmedim. Ayrıca teşhir standlarında da sizinle çalışmak gayet mantıklıydı. Ürünlerimin her açıdan gözükmesi ve ziyaretçi çekmesi için doğru tasarıma sahip standlarınızla verdiğiniz hizmet mükemmel. Önceden sizden cam fuar standı hizmeti de almış ve yine çok memnu kalmıştım. Her ürününüzde aynı memnuniyeti yaşamak mümkün sanırım.
  Beyza Kurtoğlu
 • Mustafa Hakkı Karaoğlan
  Ahşap fuar standı için sizden aldığım hizmetten çok memnunum. Ayrıca dükkanım için uygun olan kuruyemiş standınız da sizin vasıtanız ile oldukça uygun bir fiyata satın almış oldum. Kuruyemiş standı için kolay bir kurulum gerçekleştirildi. Şu an için almış olduğum ürünler ilgili hiçbir sıkıntım yok. Sizin ürünlerinizin her daim kaliteli olduğunu biliyorum. Bu yüzden de yeni dükkanım için de sizi tercih etmeyi düşünüyorum
  Mustafa Hakkı Karaoğlan
WhatsApp Hemen stand fiyatı al