Fuarlar; bilgi paylaşımı, ürün ve firma tanıtımı ile uzun süreli iş ilişkileri kurulması açısından etkili bir platformdur. Yerleşik ekonomilerde doğrudan satış, reklam, doğrudan posta ve internet ile birlikte ürün pazarlamasının hayati bir parçasıdırlar. Yeni ve gelişmekte olan pazarlarda, endüstriyel ve ticari gelişim için büyük bir teşvik edicidirler. Hedef kitle çekimi büyük ölçekte olmak zorundadır. Bu noktada devreye iyi ve estetik bir fuar standı girer.

Bir fuar standı firmaya ve sergilenen ürüne her anlamda mükemmellik, profesyonel bir görünüm, konfor ve incelik katar. Fuar katılımcısının bir etkinlikte tanıtım alanı olarak kullanması gereken alana kurulan, genellikle kafesli, metal yapı, ahşap veya kiralık özel tasarımlardır. En fazla tercih edilen sistemler arasında ise montajı ve de-montesi modüler bir yapıya sahip, şıklıktan, estetikten ve konfordan ödün vermeyen maxima fuar standı gelmektedir.

Maxima fuar standı, ismiyle aslında her şeyi söylüyor. Fuar katılımcıları için maksimum yaratıcılık özgürlüğü demek olan maxima, maksimum kalite ve maksimum ömür ile eş anlamlıdır. Mümkün olan en yüksek stabiliteye sahiptir böylece, maksimum ağırlık süspansiyonuna izin verir. maxima sistemler, fuarda baskın bir görünüm arzulayan katılımcılar için ideal sistemlerdir. Sunulduğu günden bu yana, dünya çapında fuar sistemleri için kullanışlı bir altın standart olmuştur.

Doksandan fazla profili ile aynı zamanda, dünyadaki en çeşitli sistemdir. Maxima fuar standı, yüzden fazla aksesuar sayesinde özellikle geniş alanlara sahip büyük projelerde potansiyelini göstermektedir. Yüksek kaliteli profil bileşenleri anodize edilmiş alüminyumdan oluşur. Bu alüminyum profillerin üzeri ahşap ile kaplanır. Profiller kalın, boyutsal olarak kararlı, uzun ömürlü ve estetiktir. RAL renk yelpazesindeki geniş çaptaki renk seçenekleri ile sadece mekânsal değil, aynı zamanda mükemmel renk gereksinimlerini de karşılar.

Maxima Fuar Standı Örnekleri


Maxima Fuar Stanlarının Avantajları

Fuardaki görünümünüzü 1 numaraya yerleştiren maksima, ağır nesneler ve güçlü yapılar için gerekli gücü sağlar, sağlam ve dayanıklıdır. Tercih edilebilir olmasının diğer nedenleri şunlardır:

 • Yüksek stabilite ve yüksek yük kapasitesi
 • Geniş kirişler
 • Son derece hızlı kurulum
 • Modern ve yenilikçi tasarım
 • Farklı şekiller, farklı boyutlar
 • Güvenilirlik ve kararlılık
 • Uluslararası kalite
 • Fuar standını genişletmek için birçok aksesuar
 • Görünmez kablolama
 • Yüksek uyumluluk
 • Görsel etkileyicilik, fark edilebilirlik
 • Estetik bağlantı detayları
 • Ekonomiklik

Büyük projeler için ideal olan maksima ile 7 metreye kadar kirişler kurulabilir. Akıllı gergin kilit teknolojisi, tüm bileşenlerin son derece hızlı montajına izin vermektedir. Farklı renkte, ahşap, cam ya da desenli duvar paneli seçeneğine sahip olan bu fuar standı modeli, özel üretim ahşap fuar standı ile rekabet içindedir. Daha az bütçe ile daha estetik bir fuar standı görünümü elde edilebilir.  Maksima stand bileşenleri altyapı ve destek olarak tekrar tekrar kullanılabilir.

Maxima Fuar Standlarında Kullanılan Malzemeler

Bu modelin kurulumu ahşap çerçeve fikrine dayanarak, maksimum esneklik ve yeniden kullanılabilirlik vaat etmektedir. Güvenilir, sağlam ve esnektir. Bu hızlı kurulum malzemeleri alüminyum, sunta, mdf ve çelik ile birlikte kullanılabilmektedir. Standın ebatlarına göre farklı ölçülerdeki kurulum malzemeleri şunlardır;

 • Kare ekstrüzyonlar
 • Yuvarlak ekstrüzyonlar
 • Dikdörtgen ekstrüzyonlar
 • Oval Kirişler
 • Gerilim kilitli adaptörler
 • Teleskopik çözümler için uç plakaları
 • Menteşeli Uç Plakaları
 • Panjur Ekstrüzyonları
 • Düz kiriş bağlantıları
 • Kiriş bağlantıları
 • Menteşeli Bitiş Plakaları
 • Çatı penceresi sıkmaları

Kurulum malzemelerinin vazgeçilmezi aksesuarlar ise; çelikten açı takviye aparatları, bağlayıcı parçalar, kaymayı önleyen aparatlar, germe bağlantı ekipmanları, hızlı bağlantı aparatlarıdır. Sistemde suntalam ve cam malzemeler ile ayna modüller ve kumaştan detaylandırmalar kullanılır. Zeminde, akağaç veya kayın laminat parke, beyaz karolaj suntalam zemin ve renk alternatifli rip halı seçenekleri mevcuttur. Kolay temizlenebilir, sağlam bir formdadırlar. Hazır panel ve istenilen modül ile tasarlanan sistemin bağlantı ve birleşim yerlerinde bütünsellik söz konusudur.   

Klasik Sistemler ile Karşılaştırma

Sayesinde daha şık bir fuar standı görünümü elde edilen maksima ile klasik fuar standını teknik açıdan karşılaştıracak olursak, karşımıza bazı farklılıklar çıkmaktadır. Klasik fuar standının geometrik kurulum ızgarası standart uzunluğu genellikle 455 mm, 660 mm, 950 mm ve 1360 mm olur. Maksima fuar standı sistemde, esnek uzunluklar mevcuttur. Klasik sistemde maksimum kiriş genişliği 5 m iken maksima sistemde kafes kirişli konstrüksiyon olarak 120 mm ile 14 m, 80 mm ile 10 m’dir.

Hem klasik hem de maksima sistemlerinde ahşap kaplama olmasına rağmen, bu ahşap modülleri en güzel biçimde yansıtan sistem, gözde olan maksimadır. Klasik modelde yapısal gerginlik olmamasına karşın, maksimada vardır. Klasik modüler sistem ile octalumina arasında kombinasyon yokken, maksima ile octanorm arasında kombinasyon vardır. Standart cila klasik modelde 11 cilalı, anodize edilmiş, gümüş (E2 / EV1, E4 / EV1)  ve maksima modelde 01 mat anodize edilmiş, gümüş (E6 / EV1) dür.

Maksima Fuar Standı Uygulaması

Maksima model istenilen ebatlarda tasarlanır ve ana hatlar oluşturulur. Malzeme seçimine göre panel ve modüller yardımıyla kurulum yapılır. Uygulama olarak açık, yarı açık veya kapalıdır. Bu modelde ne kadar çok malzeme veya dekoratif aksesuar kullanılırsa uygulama o kadar farklı olur. Mutfak, ofis, satış, konuk, tanıtım ve pazarlama gibi bölümler bulunur. İsteğe göre ek odalar da eklenebilir. Hafif malzemelerden ve kolay taşınabilir sistem özelliklerinde tasarlanır.

Kolay ve pratik kurulum, hızlı imalat ve teslimat özellikleri yüzünden tercih edilen konforlu maksima fuar standı uygulaması, stand temizliğinin ardından müşteriye teslim edilir.

İlginizi çekebilir:

Maxima Fuar Standı Nedir ?

Müşteri Yorumlarımız

 • Sevgi Kara
  Çiçek standı ürünleri için başladığımız çalışmalarımıza onlarca farklı tanıtım standı ve fuar standı ile devam ediyoruz. Bizim işimizde stand çok önemli, özel projeler geliştiriyor ve müşterilerimize en iyi tanıtımı yapıyoruz. Tanıtımlar ve fuar organizasyonları için özel çözümlerinden de faydalanıyoruz. Bizim için en iyisini ürettikleri için teşekkür ederiz.
  Sevgi Kara
 • Mehmet Ateş
  Fuar Standı veya market standı fark etmez. Arkadaşlar size ne lazımsa onu sunuyor. Fiyatları çok iyi. Tüm sektörlere uygun ürün var gibi görünüyor. Zaten üretimde sınırları da yok. Biz oldukça değişik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz, hiçbir stand üreticisinde olmayan ürünleri kendilerinden alabiliyoruz. Bizim için tasarım ve üretim yapıyorlar. Ahşap standlar, metal standlar ve sektörünüze ne lazımsa onu üretene bu arkadaşlara güvenebilirsiniz. Başarılı ve uygun fiyatlı iş üretiyorlar.
  Mehmet Ateş
 • Mahmut Efe
  Dükkanda ahşap standlar kullanıyorduk, bunların geliştirilmesi için yeni teşhir standları sipariş edecekken, kolaystand ürünlerini gördük. Binlerce çeşit alternatifi var ve siz ne isterseniz onu yapıyor hatta sizi yönlendiriyorlar. Mükemmel hizmet budur dedik ve tüm dükkanı baştan aşağı yeniledik. Şimdi pleksi standlar, metal standlar ve diğer tanıtım standlarını ve raflarını kullanıyoruz. Teşekkür ederiz.
  Mahmut Efe
 • Niyazi Taşkınoğulları
  Dökme gıda teşhir ekipmanları hizmetinizden çok memnun kaldım. Firmamın ürünlerini oldukça etkili bir biçimde sergilememi sağladınız ve kullandığınız malzemeler sayesinde ürünlerimde hiçbir bozulma meydana gelmedi. Bu güzel hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Maxima fuar standı için de benzer şeyleri söylemekteyim. Ahşap fuar standı ürünlerinizin her biri gayet başarılı ve hepsi kalitelidir.
  Niyazi Taşkınoğulları
 • Beyza Kurtoğlu
  Son zamanlarda tüm fuarlarda sizinle çalıştık. Ahşap fuar standı alanında sizden daha iyisini görmedim. Ayrıca teşhir standlarında da sizinle çalışmak gayet mantıklıydı. Ürünlerimin her açıdan gözükmesi ve ziyaretçi çekmesi için doğru tasarıma sahip standlarınızla verdiğiniz hizmet mükemmel. Önceden sizden cam fuar standı hizmeti de almış ve yine çok memnu kalmıştım. Her ürününüzde aynı memnuniyeti yaşamak mümkün sanırım.
  Beyza Kurtoğlu
 • Mustafa Hakkı Karaoğlan
  Ahşap fuar standı için sizden aldığım hizmetten çok memnunum. Ayrıca dükkanım için uygun olan kuruyemiş standınız da sizin vasıtanız ile oldukça uygun bir fiyata satın almış oldum. Kuruyemiş standı için kolay bir kurulum gerçekleştirildi. Şu an için almış olduğum ürünler ilgili hiçbir sıkıntım yok. Sizin ürünlerinizin her daim kaliteli olduğunu biliyorum. Bu yüzden de yeni dükkanım için de sizi tercih etmeyi düşünüyorum
  Mustafa Hakkı Karaoğlan
WhatsApp Hemen stand fiyatı al