Modüler fuar standları, ahşap malzeme kullanılarak üretilen standların aksine, tek kullanımlık olarak tasarlanmamıştır. Modüler stantlarımızı uzun vadede kullanabilirsiniz. Modüler raflarımıza ek olarak, görünürlüğü artırmak için çeşitli malzemeler eklenebilir.

Octanorm fuar standları en uygun fiyatlı fuar standlarından biridir. Diğer sistemlerin maliyetine paralel olarak satın alma veya kiralama maliyeti çok da ucuza gelir. Tasarım olarak modern dokunuşlar yapılmaktadır. Ancak dijital baskı en çok beğenilen detaydır. Ek olarak, esnek raflarla birlikte kullanılabilir. Modüler fuarlar için kullanımı uygundur, zaman ve maliyet tasarrufu ile en çok tavsiye edilen sistemdir.

Fuarlar için stand seçimlerinizde birçok seçeneğiniz mevcuttur. Bunların arasında; sergi sunta ve alüminyum malzemelerden yapılmış "Octanorm" fuar standları son zamanlarda en çok tercih edilen modellerdendir. Oluşturulan standlarda halı veya parke kullanmak istiyorsanız, çok uygun bir ekleme yaparak bu standların şık duruşundan yararlanabilirsiniz. Markanız ve ürünleriniz için verimli bir alan yaratan bu sistemde, mekanınızın büyüklüğüne göre bölümler ekleyebilirsiniz. Ancak bu sistemlerin tek dezavantajı tasarım açısından standart sonuçlar vermeleridir.

Modüler rafların en büyük avantajı hızlı ve kolay kurulumudur. Kullanımda aktif bir alan oluşturabilir, böylece ziyaretçilerinizle daha kolay etkileşime girebilirsiniz. Modüler sistemler arasında yer alan octonorm fuar standı, sergideki amacınızı gerçekleştirmede en büyük yardımcınız olabilir. Fiyatlandırma ve daha önceki çalışmalar hakkında daha fazla bilgi için standları araştırabilirsiniz.

Octanorm Fuar Standı Kiralama                                                 Octanorm Fuar Standı Tasarımı

Octanorm Fuar Standı Hizmeti                                                     Octanorm Fuar Standı Fiyatları

Çalışmalarımızdan Örnekler


Octanorm Fuar Standı Özellikleri

Fuar organizasyonları için her zaman en temel yardımcılar standlardır. Markanızın hedef kitlenize sunulabilmesi hakkında sizin için en önemli fikirlerden biri şüphesiz ki hemen hemen her sektör için düzenlenen bu fuarların çok sayıda katılımcıyı kapsamasıdır. Bu, şirketlerin ürünlerini tanıtmalarını ve bu tür organizasyonlara yönlendirmelerini sağlar. Organizasyonlarda iyi sonuçlar almak için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır.

Standlar dağınıklıktan arınmış ve orijinal amacınıza en iyi uyacak şekilde donatılmış olmalıdır. Standınız fuardaki diğer standlara benzememelidir; ziyaretçilerin ürünlerinizi görebilecekleri ve markanız hakkında ayrıntılı bilgi bulabilecekleri bir ortam olmalıdır. Octanorm Fuar Standı, size bu fırsatı sunan ekonomik fuar standı için bir alternatif sunmaktadır.

Fuar Standının Modüler Tasarımı

Günümüzde, fuarlarda kullanılan stantlar için pek çok farklı ürün çeşidi vardır. Stand yapısı, amacı, serginin büyüklüğü ve sunulan ürün ve hizmet mantığına bağlı olarak tercih edilir. Etkin görsel ve basit kullanım sağlayan fuar standının modüler tasarımı bu konuda değerlendirilmektedir.

Model ve renk açısından birbiriyle uyumlu projeler, özellikle her sektör için, ürün ve hizmetlerin daha görünür hale gelmesini sağlar. Modüler tasarım; şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzeme yapısı ile uluslararası sergiler için büyük önem taşıyor.

Farklı Tasarımlara Sahip Stand Modelleri

- Sergi standı çok ilgi çekici olmasa bile, Octanorm kullanım açısından yoğun olarak tercih edilir. Kolay montajı ve sağlam yapısı nedeniyle fuarlarda vazgeçilmez ürünlerden biridir.

- Maxima fuar standları görsel modüler tasarımda en şık ürünlerdendir. Alüminyum ve sunta ile birlikte cam ve tül gibi malzemelerle şık bir görünüm sağlanabilir. Böylece müşteriler için daha çekici bir görüntü elde edilebilir.

- Mero tarzındaki stant tipleri yapısal dayanımın dikkatini çeker. Görüntü çok ilginç olmasa bile, etkili bir şekilde sağlam yapı, tüm ürün ve hizmetlerin sergilenmesini sağlar.

Kaliteli Kullanılabilecek Fuar Standları

Hem yerli hem de uluslararası sergiler için farklı stant türleri çok önemlidir. Standlar, müşterilerle ve iş ortaklarıyla doğru iletişim sağlamak ve saygın bir etki yaratmak için her zaman doğru tasarıma sahip olmalıdır. Bu bakımdan pek çok farklı örnek vardır. Ahşap standlardan modüler standlara, sergi standından kongre standına kadar seçenekleri bilmek gerekir. Böylece, fuarın başından sonuna kadar, müşteriler çok daha yüksek bir satın alma potansiyeli elde edebilir.

Maxima standları zarafetin ve ekonomik stand sisteminin bir kombinasyonudur. İnşaatta kullanılan malzemeleri tekrar kullanmanızı sağlayan çevre dostu bir sistemdir. Sergi standı konusunda Maxima son yıllarda popüler olan bir modeldir. Bu sistem hem işlevsel hem de şık ve ekonomik standlar oluşturmanızı sağlar.

Düşük fiyatlarla yüksek performans sağlamak için tasarlanan modüler stantlar; esnek, özelleştirilebilir ve tekrarlanabilir yapılara sahip, zaman kazandıran ve uygun maliyetli tasarımlardır. Modüler fuar standları üzerindeki logolar, dijital baskılarla donatılabilir ve müşterilerimizin kurumsal stiline uyarlanabilir. Düşük maliyeti yaratıcılıkla birleştiren ürünler olan modüler stantlar, fuarlara katılan firmaların sınırlı bir bütçeyle tercih ettiği ürünlerdir.

WhatsApp Hemen fiyat al