İşletmelerin ürünlerini başarılı bir şekilde sergileyebilmesi için gerekli olan standları bünyemizde üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Tercihinize göre farklı malzemelerden ürettiğimiz standları kullanımınıza sunuyoruz. Stand ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşarak istediğiniz malzemelerden üretilen standları temin edebilirsiniz. Stand üretiminde kullandığımız farklı malzemelerden biraz bahsetmek ve bunların özelliklerine değinmek istiyoruz. Üretimde kullandığımız malzemeler; ahşap, metal, tel, vakum, pleksi ve enjeksiyon olmaktadır. Bu malzemeleri kullanarak ürettiğimiz sayısız seçenekte stand vardır. 

Farklı Malzemeler ile Üretilen Standlar

Bünyemizde ürettiğimiz oldukça fazla çeşitte stand vardır Bizler farklı sektörlere hitap edebilmek adına her geçen gün ürün çeşidimizi artırmaya çalışıyoruz. Sizlere en iyi biçimde hizmet vermek ve işletmenizde işinizi kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamızdan temin edebileceğiniz malzemelerine göre standlardan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

Malzeme Seçiminin Önemi

Stand temin ederken doğru malzeme seçimi yapmak oldukça önemlidir. Çünkü bu standın ömrünü ve kullanımını doğrudan etkileyen bir durumdur. Ayrıca malzeme seçimi ürünün fiyatını da etkileyecekti. Bu sebeple mutlaka doğru malzeme seçmek gerekir. Stand üretiminde kullanılan malzemeler genellikle dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Bu ürünlerin güvenli bir şekilde sergilenmesi için son derece önemlidir. Bizlerde bunu dikkate alarak ürettiğimiz standlarda malzeme seçimine çok dikkat ediyoruz. 

Üretimini Yaptığımız Standlar:

WhatsApp Hemen stand fiyatı al