Her ürünün farklı sergilenmesi gerektiğinin bilinci ile ürettiğimiz standlarda oldukça önemli bir kategori oluşturuyoruz. Bu kategoriler farklı sektörleri kapsayan kategoriler olmaktadır. Sektörel standlar üretiyor ve böylece her firmanın kendi ürünü için temin edebileceği standlar sunuyoruz. Farklı ürün grupları için ürettiğimiz standların her birinde aynı kalite ve işçiliği sergiliyor ve üretimi bu anlayış ile gerçekleştiriyoruz. Bizler ile iletişime geçerek istediğiniz sektör ve ürün için stand temin edebilirsiniz. 

Sektörel Standlar ve Çeşitleri

Firmamız bünyesinde farklı sektörler için üretilen standlar vardır. Stand üretimi yaptığımız sektörler; kozmetik, kuruyemiş, mağaza, kırtasiye gibi farklı kategorilere ayrılır. Bu kategorilerin her biri için ürettiğimiz oldukça kaliteli standlar vardır. Ürettiğimiz stand çeşitlerinden biraz bahsedecek olursak. Şöyle ki;

Yukarıda saydığımız stand çeşitleri üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin yalnızca bir kısmıdır. Daha sayamayacağımız oldukça fazla çeşit stand vardır. Sektörel olarak farklı stand üretimi yapılmasının en önemli nedeni ürünlerin farklı olmasıdır. Bizlerde bu amaçla özellikle sektörler için özel olarak stand üretimi gerçekleştiriyoruz. Hatta üretim sürecinde daha farklı sektörler ve ürünler için yeni kategorilerde ürün üretimi için çalışıyoruz. 

Sektörel Standların Fiyatları

Sektörel standlar konusunda merak edilen konulardan biri de ürünlerin fiyatıdır. Bu konuda doğal olarak verebileceğimiz sabit bir rakam yoktur. Çünkü ürünlerin özellikleri, kullanılan malzeme, boyutları vesaire birçok farklılık vardır. Bu sebeple ürünlerin fiyatlarına ilişkin olarak bilgi almak için mutlaka iletişime geçmeniz gerekir. İletişime geçtiğinizde bizler bu konuda detaylı bilgi verebiliriz.

Üretimini Yaptığımız Standlar:

WhatsApp Hemen stand fiyatı al