Ahşap stand tasarımları çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürün standları, firma ve kurumların imajlarını daha ön planda tutabilmek için yapılan çalışmalardır. Firmaya özel olarak, mdflam, suntalam- sunta malzemeleri kullanılarak üretilen ahşap ürün stand modelleri, estetik açıdan başarılı bir görüntü oluşturmaktadır. Tekrar kullanılmak istenen ahşap standlar, profesyonel bir ekip tarafından dikkatli bir şekilde sökülerek muhafaza edilebilir. Ahşap ürün standlarında suntalam ürünler kolay kuruluma sahiptir. Sunta ürünlerinde ise kurulum biraz daha uzun sürebilmektedir.

Stand ihtiyaçlarının belirlenmesi aşamasında, hangi ürünlerin, hangi sayıda sergileneceğinin araştırılması gerekmektedir. Aynı zamanda, ziyaretçileri engelleyebilecek durumların da kontrol edilmesi gerekmektedir.

Ahşap Stand Çalışmalarımızdan Örnekler


Tüm ahşap stand modelleri için tıklayın

Ahşap Ürün Standı Nasıl Düzenlenir?

Ahşap teşhir standları kısaca organizasyonlarda kullanılan, showroom ya da fuar standı olarak bilinmektedir. Bu şekilde düzenlenen organizasyonlarda rakiplerinizi ve müşterilerinizi çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Stantların bu tür organizasyonlarda firma ve kurumları başarılı bir şekilde temsil etmesi gerekir. Ancak bu şekilde, fuar organizasyonları sizin lehinize gelişir ve büyük çapta reklamınızın yapılmasını sağlar.

Eğer bir ahşap stand sahibi olacaksanız mutlaka dikkat etmeniz gereken faktörler vardır. En önemlisi firmanın, en iyi şekilde temsil edilmesidir. Stant tasarımı için bu anlamda bir araştırma yapmak ve bilgi sahibi olmak da önem arz eder.

Ahşap Stand Nasıl Kullanılır?

Fuar standları çok farklı şekillerde dizayn edilebilmektedir. Açık, kısmen açık, kapalı ve özel yapım ahşap ürün standları şeklinde ayırmak mümkündür. Açık özellikteki standların tamamı göz önünde bulunur ve görüşü engelleyecek hiçbir unsur bulunmaz. Kısmen açık standlarda; standın bazı bölümleri, iç kısmı göstermeyecek şekilde kapatılır. Kapalı standlarda ise, dış cephe vitrinlerle tamamen kapatılır. Özel tasarım ahşap ürün standları, estetik açıdan çok daha başarılı sonuçlar vermektedir. Ahşap ürünlerin kurulumu uzun zaman alabilir. Bu sebeple de organizasyon öncesinde önemli bir hazırlık süreci gerekmektedir.

Aslına bakarsanız, fuar organizasyonları ticaretin en çok paylaşıldığı noktalardır ve önemli bir buluşma ortamı sağlar. Bu anlamda stant ihtiyaçları nelerdir ve hangi ürünlerden, ne kadar sayıda lazım olur, nasıl sergilenir gibi konuların belirlenmesi gerekir. Aynı zamanda ziyaretçilere engel olabilecek detaylar da kontrol edilmeli ve ürünler en doğru, en sağlıklı şekilde sergilenmelidir.

Ahşap Ürün Standlarının Avantajları

  • Diğer modellere göre daha estetik bir duruşa sahiptir.
  • Sağlam bir yapıda olması nedeniyle, sergilenen ürünün zarar görme ihtimali azdır.
  • Geniş malzeme seçeneği ve diğer ürünlere göre daha kapsamlı olması, birçok seçeneği barındırır.
  • Monte-demonte şeklinde tasarlanabilme şansı vardır.

Fuarlarda, firmanın satın alacağı alan dahilinde; en, boy, yükseklik gibi özelliklere göre, uygun bir şekilde dizayn edilen standlar, firmanın amacına uygun olarak hazırlanmaktadır. Kullanıma hazır, içerisinde elektrik ve aydınlatma gibi tesisatların kurulmasıyla firmaya teslim edilmektedir.

Kullanılan malzemelerin türü, üretilecek ahşap stand sayısı ve daha birçok etkene bağlı olarak ahşap ürün standları fiyatlarında değişiklikler görülmektedir.

Kaliteli Bir İşçilik, Önem Arz Eder

Yapımı tamamlandıktan sonra monte ve demonte şekilde teslim edilebilen ahşap ürün standları, gelecek konukların, yeniliği ve rahatlığı hissedebilecekleri bir yapıya sahiptir. Referanslarımız arasında bulunan firmaları inceleyebilir, kurumsal anlamda yarattığımız memnuniyeti görebilirsiniz. Firmanız için fuarda ayrılan alanı en doğru şekilde kullanabilmek adına, ihtiyacınız olan sadece uzman bir firmadır. Bu aşamada devreye giren firmamız, markanızın imajını en doğru şekilde, ziyaretçilerinize ulaştırmaya yardımcı olacaktır. Hızlı kurulum ve uygun fiyat ayrıcalıkları sunan firmamız, hizmet kalitesini her zaman bir üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktadır. Üretimlerimizdeki kalite, müşteri memnuniyeti ve kapasite gücümüz sayesinde, asla kalitemizden taviz vermeden, devamlılık sürdürdüğümüzü ve geniş bir ürün çeşidimiz olduğunu da değerli müşterilerimize belirtmek isteriz. Bilmenizi isteriz ki her zaman için ahşap ürün standı modellerimizi kendi bünyemiz dahilinde imal ederek, sizlere modern bir tasarım ve kaliteli işçilik sunmayı hedefliyoruz. Sahip olunan müşteri memnuniyeti ve ortaya çıkardığımız kaliteli üretim ile her zaman için en iyi hizmeti verebilmek bizim önceliğimiz olarak devam edecektir.

Ahşap Stand Çeşitlerimiz

Ahşap stant metodu ile hangi stantlar üretilir?

Stantların kullanım özelliklerine göre kullanılan malzemeleri farklı olmaktadır. Bazı stantlar ahşaptan üretilirken bazıları camdan, bazıları ize telden üretilmektedir. Burada maksadın bu stanttın hangi amaç ile kullanıldığına göre değişiklik göstermektedir. Bu stant türlerinden Ahşap stant metodu ile hangi stantlar üretilir? Sorusu akıllara gelmektedir. Ahşap metotla stant kullanmakta olan bazı ürünler bulunmaktadır. Bunların başında ekmek stantları gelmektedir. Ekmek satışlarının yapılmakta olduğu stantlar ahşap ürünler kullanılarak yapılmaktadır.  Bunun yanı sıra içki stantları da ahşap olarak üretilmekte olan stantlarda sergilenmekte ve müşterileri ile buluşmaktadır.

Ahşap stant metodu ile hangi stantlar üretilir? Sorusunun oldukça fazla cevabı bulunmaktadır. Ahşap olarak üretilmekte olan ve kullanımı oldukça zarif ve hoş duran stantlar arasında tekstil stantları da gelmektedir. Bu sektör içerisinde bulunmakta olan stantların ahşap olmasına özen gösterilmektedir. Sektör olarak çok büyük oranda bu stantlar kullanılmaktadır. Ayrıca özel olarak üretilmekte olan ahşap stantlarda bulunmaktadır. Her hangi bir sektör içerisinde uygun görülmesi durumunda bu malzeme üzerinden üretim yapılmakta ve kullanıma bunulmaktadır. Ürün platformları açısından da ahşap ürün platformları kullanılmaktadır. Bazı sektörler zarafeti dolasıyla bazıları ise sektör içerisindeki kullanım alanlarından dolayı bu ürünleri kullanmaktadır. Ahşap stantların en fazla kullanılmakta olduğu yer olarak ekmek stantları gelmektedir. Hijyen anlamında da bu oldukça önemlidir. Ekmeğin metal ile temas etmesi çok doğru değildir.

İlginizi çekebilir:

Metal Stand Mı Yoksa Ahşap Stand Mı?

Ahşap Teşhir Standı Hangi Ürünleri Sergilemek İçin Kullanılır?

Ahşap ürün standı nedir ?

WhatsApp Hemen stand fiyatı al