Hemen her sektörde satışı yapılan ürünlerin yanı sıra aksesuarların da satışının yapılması söz konusudur. En yaygın aksesuar ürün grubu mobil cihazlar alanında söz konusudur. Bu alanda kılıflar, kulaklık ve şarj cihazı gibi ek donanımlar aksesuar başlığı altında satılır. Tabii bunun yanında ev eşyaları gibi ürünlerin de Aksesuar Standı üzerinde sergilenerek tüketiciye ulaştırılması söz konusudur. Takı ve kişisel bakım ürünleri gibi ürünlerin de bu stantlarda sergilendiğine yaygın biçimde şahit oluruz. Bu ürünün farklı formları bulunmakla birlikte en temel özelliği aynı niş içerisinde bir çok ürünün aynı platformda sergilenmesidir. Ürün genellikle dikey platformlar biçiminde sunulur ve blister ambalajlı ürünlerin sergilemesi yapılır. Takı ürünleri farklı bir kategori içerisinde değerlendirilmektedir.

Aksesuar standlarını genelde takı, saat, yüzük, bileklik, çanta gibi aksesuar satan mağazalarda görmek mümkündür. Bu standlar üzerinde sergilenecek ürün dikkate alınarak tasarlanmakta ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Birçok farklı malzemeden farklı ölçü ve formlarda üretilen aksesuar standları, satıcı firmalara kullanım imkanı sunması nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır.

Aksesuar standlarının çok sayıda kullanım alanı bulunmaktadır. Zira, aksesuar tanımı oldukça geniştir ve bu standları çevremizde hemen her yerde görmek mümkündür. Aksesuar standları, çok sayıda ürünü uygun bir yerde toplu olarak sergileme imkanı sunmaktadır. Firmamızdan yoğun bir şekilde talep edilen bu standlar hakkında daha fazla bilgi almak, çeşitleri öğrenmek ve fiyat teklifi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Aksesuar Standı Çeşitleri

Aksesuar standları, teşhiri yapılacak ürüne özgü olarak üretilmektedir. Örneğin, bir yüzük sergilenecekse tasarım yüzüklerin en güzel şekilde görüleceği şekilde yapılırken, bir saat veya bileklik müşterilerin beğenisine sunulacaksa, stand, bu ürünler en dikkat çekici olacak şekilde tasarlanmaktadır. Firmamızın ürün gamında çok sayıda standart aksesuar standları yer alırken, talep edildiğinde özel tasarım ve üretim de yapılmaktadır.

Aksesuar Standı, hemen her ürün grubunun aksesuarları için kullanılabilir. Bu ürünlerin etkili biçimde sergilenebilmesi için göze çarpan bir noktada ve erişilebilirlik ilkelerine uygun biçimde üretilmesi gerekir. Tüketicinin aradığı ürüne kolayca ulaşamadığı stant türleri etkili olmayacaktır. Biz müşterilerimiz için en uygun koşulları sağlayan ürünleri sunuyor ve pazarlama etkinin artmasına yardımcı oluyoruz.

Aksesuar Standı Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Stantların üretimi esnasında ne şekilde malzemelerin kullanıldığı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu merak belli stantlar üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bu merakın sebebi, standı kullanmak isteyen kişilerin nasıl bir verim alacaklarını merak etmeleridir. Aksesuar Standı Üretiminde Kullanılan Malzemeler de bu şekilde merak edilen bir stant türüdür. Aksesuar ürünlerinin teşhir edilmesi adına çık farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu kullanımda 3 farklı kullanım türü bulunmaktadır. Bunların başında metal olarak üretilmiş bulunan aksesuar stantları bulunmaktadır. Tamamı ile metal olarak üretilmektedir. Fiyatları diğer üretimlere göre biraz yüksek seviyelerde bulunmaktadır.

Aksesuar Standı Üretiminde Kullanılan Malzemeler arasında kullanılmakta olan bir diğer ürün ise ahşaptır. Bu şekilde üretilmekte ve kullanılmakta olan ürünler de bulunmaktadır. Bunların fiyat aralığı diğer seçeneklere göre biraz daha makul fiyatlara satılmaktadır. Görüntü bakımından oldukça güzel tasarımları bulunmaktadır. Standart olarak kullanılmakta olan ürünlerin yanında özel olarak üretilmekte olan ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları özel olmasından dolayı klasik olan stantlardan biraz daha yüksektir.

Son olarak kullanılmakta olan üçüncü çeşit ise hem metal hem de ahşap olarak kullanılmakta olan ürünlerdir. Belli kısımlar metal olarak üretilmekte belli kısımlar ise metal olarak üretilmektedir. Gövde kısımları genel anlamda metal olarak üretilmektedir. Bu anlamda son derece sağlam ve görüntü olarak da göze güzel gözükmesi bir arada düşünülmüştür. Fiyatları oldukça makuldür.

Kullanılan Malzemeler

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel

Aksesuar Standı Fiyatları

Aksesuar standları, küçük alanda çok sayıda ürün sergilemeye müsait olduğundan ve bu standların ölçüleri küçük ve üretiminde kullanılan malzeme miktarı az olduğundan fiyatları da hesaplı olmaktadır. Standın maliyetlerine etki eden bir diğer konu da üretiminde hangi tip malzemenin kullanıldığıdır. Aksesuar standı fiyatları hakkında en uygun teklifleri öğrenmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Aksesuar Standı fiyatları noktasında avantaj elde etmek, her ürün grubu için etkili teşhir platformlarına sahip olmak ve tasarımdan üretime en yüksek kalite standartlarının söz konusu olduğu ürünlere ulaşmak için bize ulaşın. Sizin için en iyiye en uygun fiyatlarla ulaşma vizyonu ile çalışıyoruz.

 

1 Comment

  1. Çayan Can dedi ki:

    Aksesuar standı tercihimde ahşap fuar standı olan versiyonları tercih ettiğim için hiç pişman değilim. Aksesuar ürünlerimin katıldığım etkinliklerde derli toplu durmasını ve sergilenmesini sağlayan bu standlar sayesinde sıkıntısız bir fuar etkinliğini daha atlattık. Her türlü aksesuarın sergilenmesi için uygun olan bu yenilikçi standları tercih ettiğim için gerçekten çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Hemen stand fiyatı al