Anahtar;  sadece teşhir maksadıyla değil, saklama ve kolay erişim maksadıyla da, standlar üzerinde muhafaza edilen bir araçtır. Anahtar standı; otoparklar, oteller, iş merkezleri ve benzeri anahtar saklama ihtiyacının duyulduğu her ortamda kullanılır. Tabii her ortam için dekorasyon koşullarına bağlı olarak farklı tasarımların yapılması gerekir. Biz tasarım konusunda oldukça deneyimli bir ekibin sunumu ile size hizmet arz ediyoruz. Bu alanda ihtiyaç duyacağınız her detayı dikkate alarak kaliteyi merkeze aldığımız üretimleri size sunuyoruz. Üretimde, ahşapmetal, cam ve pleksiglas gibi materyalleri kullanarak, her ortamda güvenle kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Anahtar ve anahtarlık satışının yapıldığı yerler için de ürünün ne çıkabileceği şartları sağlayan tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Anahtar standları nerede kullanılacağı fark etmeksizin anahtarların muhafaza edilmesi, rahat görülebilmesi ve istendiğinde kolay ulaşım sağlanabilmesi açısından önemli ekipmanlardır. Çok fazla modelinin bulunduğu anahtar standları genelde üzerinde kaç adet anahtar yerleştirilebileceğine göre seçilmektedir. Çok fazla bir bütçe ayırmanın gereksiz olduğu anahtar standlarından beklenen en büyük özellik, standın uzun süre kullanıma imkan tanıyabiliyor olmasıdır.

Anahtar standlarının çok farklı modelleri mevcuttur. Farklı ölçülerde, renklerde ve kapasitelerde üretilen anahtar standlarını hayatımızın birçok yerinde görmek mümkündür. Doğru bir seçim yapıldığında oldukça uzun süre kullanılan bu standlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, anahtar standı konusunda size her zaman destek olmaya hazırdır.

Anahtar Standı Çeşitleri

Anahtar standları farklı malzemelerden, farklı ölçülerde ve değişik renklerde üretilebilmektedir. Bütün bu tasarım parametreleri anahtar standlarına geniş bir ürün yelpazesi sağlamaktadır. Metal, plastik, cam veya ahşap malzemelerden üretilen ve kullanan kişilere büyük kolaylık sağlayan anahtar standlarının dönebilen versiyonları mevcuttur.

Anahtar Standı; belli ölçeği olan hazır tasarımlar biçiminde temin edilebilir. Bunun yanında her alanın ihtiyacı olan sayı farklı olacağından, genellikle ürün özel olarak tasarlanır. Biz ürünleri sizin ortam tasarımınıza uygun biçimde tasarlıyor ve hizmetinize sunuyoruz. Bu noktada küçük bir dükkan gibi çalışan, AVM ve Fuarlarda hizmet ve ürün sergilemek için kullanılabilen Anahtar standı çeşitlerini de üretebildiğimiz belirtmek gerekir. Herhangi bir yerde hizmet verebilmek için bu yapıyı tercih edebilir, müşteri trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlardan birinde bir dükkana sahip olabilirsiniz.

Anahtar Standı Fiyatları

Anahtar standı fiyatları genelde çok pahalı olmamakla beraber yine de kendi içerisinde modellere göre farklılık göstermektedir. Zira, standın büyüklüğü ve yapıldığı malzeme, fiyatları ciddi oranda etkilemektedir. Bütçenize en uygun, şık ve dikkat çekici anahtar standı seçenekleri için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun için firmamızın telefon numarasını veya e-posta adresini kullanabilirsiniz. Anahtar Standı hakkında daha detaylı bilgi almak, tasarım hakkında bilgi edinmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü satın almak için bize hemen ulaşın.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al