Perakende satış mağazalarında ürünlerin sergilenmesi, pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir. Ürünlerin niteliklerinin öne çıkarılması ve müşterilerin ürüne kolay erişip, dikkatlerinin odaklanması için Ayakkabı Standı kullanılması elbette bir zorunluluktur. Ayakkabı standları, her perakende satış mağazası için farklı standartlar kullanılarak üretilir. Elbette bu standartların genel geçer nitelikleri de söz konusudur. Ancak standın üretiminde mağazanın fiziksel koşulları dikkate alınacak olduğundan, ürünün geliştirilmesinde mağaza tasarımı dikkate alınır. Ayakkabılar kadın erkek fark etmeksizin her yaşta bireyin kullanmak durumunda olduğu gündelik giyim unsurlarından bir tanesidir. Çok sayıda rakip içerisinde kendi durumlarını etkili biçimde arz edebilmek isteyen satıcıların ayakkabı standartlarının yanı sıra ürünlerin teşhiri konusunda da etkili çözümleri tercih etmeleri gerekir.

Zaman geçtikçe insanların şıklık ve estetik algıları da değişmiş ve günlük kullandığımız birçok eşya ihtiyaç amacıyla kullanılmaktan çıkmış ve artık zerafetin bir sembolü olmaya başlamıştır. Bunlar arasında gösterilebilecek eşyalardan biri de kuşkusuz ayakkabılardır. Ayakkabı satışı yapan mağazalarda görebileceğimiz farklı renk ve tasarımları haiz olan standlar ise ayakkabılara olan ilgiyi artırmakta ve müşterilerin dikkatini ayakkabılar üzerine çekmektedir.

Ayakkabı standları, üzerinde sergilenecek ayakkabı modeline göre farklılık göstermektedir. Örneğin, bir spor ayakkabı ile klasik bir ayakkabı bir arada sergilenemeyeceği gibi; müşteriler, bir babet ile topuklu bir ayakkabıyı da aynı stand üzerinde görmek istemeyeceklerdir. Model sayıları yüzleri hatta binleri bulan ayakkabıların teşhir edilmesinde en şık ve zarif yollardan biri olan ayakkabı standları ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için firmamıza danışabilirsiniz.

Ayakkabı Standı Çeşitleri

Ayakkabı standı tasarımına etki eden en önemli faktör, sergilenecek ayakkabı modelidir. Bunun yanında üzerinde sadece bir ayakkabı teşhir edilebilen ufak standlar olduğu gibi onlarca çeşit ayakkabının görülebileceği stand modelleri ve mevcuttur. Bu noktada, standdan beklentilerin neler olduğu çok önemlidir. Ayakkabı standı çeşitleri, belli bir kategoriye ayrılabilecek ürünler değildir. Genellikle katlı raflar biçiminde üretimi gerçekleştirilen bu stant türü, ahşapplexiglassmetal gibi materyaller kullanılarak üretilebilir. Ürünün çeşitliliğini ortaya koyan unsur; üretiminde kullanılan materyaldir. Biz firma olarak tüm satıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikli ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor, ürettiğimiz ürünleri kendimiz tasarlıyoruz.

Ayakkabı standı imalatı nasıl yapılır?

Stantlar günlük yaşantımızda sıklıkla kullandığımız eşyalardır. Evimizde, mağazalar da ve iş yerlerimizde kullandığımız bu eşyalar oldukça işe yararlardır. Küçük çaplı mutfaklarda malzeme rafı olarak, ofislerde dosya saklama ve malzeme yerleştirmesi yapmak amacıyla ya da gıda reyonlarında vitrin veya proje sunum alanları gibi birçok sektörde kullanıyoruz, stantlar oldukça çeşitli ve geniş kullanım alanına sahip. Bunlardan biride ayakkabı stantları, bu stantlar kullanım amacına göre tekerlekli, sabit, katlanır veya açık şekilde olabilir. Ahşap, demir, metal, plastik, karton (daha çok reklam amaçlı stantlarda) gibi farklı maddelerden üretilebilirler. Sadece ürün sergilemek veya yerleştirmek için kullanılmayan ayakkabı stantları teşhir standı olarak da kullanabilir. Bu stantlar daha çok tanıtım ve reklam için kullanılırlar. Bu stantlar markaya özgü ve satış odaklı olurlar. Peki Ayakkabı standı imalatı nasıl yapılır?

Bu sorunun cevabı standı nasıl istediğinize göre değişir. Metal/ahşap tek taraflı, tekerlekli olarak standınızı özelleştirebilirsiniz.

Ayakkabı standı imalatı nasıl yapılır? Sorusuna farklı bir açıdan yaklaşmak gerekirse, ürünü sipariş vereceğiniz firma da özelleştirdikten sonra gerisi firmaya kalır peki firmalar bu imalatı nasıl yapıyor? Aslında üretim sahası olan firmalar için bu oldukça kolaydır, olmasa bile zor bir üretim aşamasından geçmez. İlk olarak stant katı belirlenir sonra kullanılacak malzeme, dizayn, deseni ve teknik özellikler belirlendikten sonra çalışan personeller sadece ahşap ve slikon ile bile bu halledilebilir. Ahşap (veya herhangi bir malzeme) parçalar kesildikten sonra dizayna göre birleştirilir.

Kullanılan Malzemeler

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel

Ayakkabı Standı Fiyatları

Ayakkabı standlarının fiyatları standın ölçülerine ve özellikle de hangi malzemeden yapıldığına bağlı olarak değişmektedir. Ayakkabı mağazalarının olmazsa olmazlarından biri olan bu standlardan size en uygun modelleri öğrenmek ve fiyat teklifi almak için firmamıza telefon veya mail gibi kanallardan ulaşabilirsiniz. Ayakkabı standı fiyatları; ürünün nitelik ve niceliği ne göre farklılık arz edecektir. Bu noktada bir sıkıntı standartlarına odaklanmış biçimde, müşterilerimize en yüksek niteliklere sahip ve uzun süre kullanabilecekleri etkili pazarlama araçlarını uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. Ürünlerimizi tercih ederek kaliteyi uygun fiyatlarla elde etmiş olacaksınız.

Diğer Standlarımız

Gözlük Standı Parfüm Standı Kuruyemiş Standı
Elbise Standı Aksesuar Standı Kozmetik Standı
Zeytin Standı Kalem Standı Eczane Standı
Kitap Standı Haribo Standı Kahve Standı
Baharat Standı Ayakkabı Standı Saat Standı

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al