Tüketim ürünlerinin sergilenmesi, satışı ve kullanımı için belli araçlarının kullanılması zorunludur. Örneğin; baharatların kullanımı ve sergilenmesi için stantların kullanılması genel bir durumdur. Ayrıca ürünlerin saklanması için de stand kullanımı söz konusu olmaktadır. Baharat standı; aktarlar, marketler, bakkallar ve bu ürünün satış ve teşhirinin yapıldığı diğer tüm ortamlarda kullanılmaktadır. Ürün; belli standartlara sahip genel ürün gruplarına sahip olduğu gibi, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak da geliştirilebilen bir araçtır. Ürün çatısının kolay yapılabilmesi için, açık baharat satılan ortamlarda bu ürünlerin saklanması ve sergilenmesi için aynanın da efektif donanımların kullanılması gerekir. Bu noktada biz, tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri üretiyor müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

Baharat standlarının çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Başta evlerimizin mutfaklarında değişmez ürünlerden biri olan baharat standlarını, baharat ürünleri satan mağaza ve dükkanlarda, bu konularla ilgili düzenlenmiş fuarlar gibi etkinliklerde görebilmekteyiz. Farklı malzemelerden, farklı ebatlarla üretimi mümkün olan bu standların basit ve sade bir tasarımı haiz olan modelleri olduğu gibi, kullanım kolaylığı olan, işlevsel ve çok yönlü seçenekleri de bulunmaktadır.

Baharat standları konusunda müşterilerine her zaman en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan firmamızın ürün gamında pek çok standart baharat standı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanında istendiği takdirde size özel tasarım ve imalat imkanlarımız da mevcuttur. Baharat standları hakkında daha detaylı bilgi ve siparişleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Baharat Standı Çeşitleri

Baharat standlarının çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Zira, sadece birkaç farklı baharatı teşhir eden stand modelleri bulunduğu gibi çok sayıda baharat ürününün sergilendiği ve müşterilerin beğenisine sunulduğu seçenekler de mevcuttur. Baharat standı çözümlerinde her zaman müşteri taleplerini dikkate alan firmamız ile iletişime geçtiğini zaman size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Baharat standı çeşitleri, kullanım alanına göre çok farklı sınıflara ayrılabilir. Araç satışının yapıldığı ortamlarda ürün teşhir, satış ve saklanmasının yapılacağı tüm kap dolaplar birer stand olarak tanımlanır. Bunun yanında, ürünlerin evlerde ve restoran gibi tüketiminin yapıldığı ortamlarda efektif biçimde kullanılabilmesini sağlayan araçlar da birer stand olarak tanımlanır. Bu noktada biz müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak her tür stand üretimini gerçekleştirebiliyoruz. Hazır ürünler içerisinden tercih yapabildiğiniz gibi, özel ihtiyaçlarınız için de bize başvurabilirsiniz.

Kullanılan Malzemeler

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel
  •  

Baharat Standı Türleri

Baharat standı; mutfakların vaz geçilmezi olan baharatları, fazla yer kaplamadan içerisin de barındırabileceğiniz bir ev malzemesidir. Hem yer kaplamaması hem de dekoratif tasarımı sayesinde baharat standı türleri, ev hanımlarının vaz geçilmezidir. Gerek evlerde gerekse restoranlarda kullanılan baharat standı, her çeşit baharatı içerisin de muhafaza edebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Baharat standları ikili de olabilir 10’lu da. Bu tamamen kullanıcının isteğine kalmış bir durumdur. Farklı sayıda baharat kutusunu içerisin de barındırabileceğiniz baharat stantları; ahşap, metal ve plastik çeşitleriyle de tercih edilmektedir.

Stilinize uygun baharat standı türleri, içerisinde saklamak istediğiniz baharat kutusu sayısına göre farklı fiyattadır. İkili baharat standları daha düşük fiyattayken işletmelere özel 10’lu baharat standları daha pahalıdır. Ayrıca ürünün fiyatına etki eden nedenlerden birisi de bulundurduğu malzemedir. Yani ahşaptan ya da metalden yapılmış olan baharat standları farklı fiyatlara sahiptir. Baharat standı alırken dikkat etmeniz gereken şey, ürünün kalite standartlarına uygun olmasıdır. Kaliteli baharat standları, sağlığınızı korumakla birlikte uzun ömürlüdür ve mutfaklarınıza şık bir görüntü katar.

Baharat standlarının en büyük özellikleri, aşırı yer kaplayan baharat kutularını tek bir alanda toplamasıdır. Bu sayede mutfağınızda yer açılır ve daha geniş çalışma alanı yakalarsınız. Ayrıca tüm baharatların tek bir yerde toplanması, yemek yaparken baharat aramanızı gerektirmez. Tek bir yerde toplanan baharatları, vakit kaybetmeden yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Baharat standları, ihtiyacınıza uygun çeşitler barındırmaktadır.

Baharat Standı Fiyatları

Baharat standlarının çok geniş bir fiyat aralığı mevcuttur. Bu noktada, standın imal edildiği hammadde ve stand ölçüleri büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında, tasarımın basit ve sade veyahut daha kompleks ve zarif olması da fiyata etki eden faktörlerdir. En iyi fiyat teklifleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Standartlarını düşürmeden en uygun fiyat seviyesinde ulaşabildiğimiz baharat standı çeşitleri, firmamızın hazır stoklarında yalan ürünler içerisinden seçilebilir. Bunun yanında, sizin tercih edeceğiniz tasarımlar gerçekleştirebildiği gibi bizim sizin için tasarım fikirlerimiz de olabilir. Her türlü ihtiyacınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Diğer Standlarımız

Gözlük Standı Parfüm Standı Kuruyemiş Standı
Elbise Standı Aksesuar Standı Kozmetik Standı
Zeytin Standı Kalem Standı Eczane Standı
Kitap Standı Haribo Standı Kahve Standı
Baharat Standı Ayakkabı Standı Saat Standı

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al