Eczane Standı, eczanelerde çeşitli ürünlerin sergilenmesi için kullanılan ve çok farklı materyallerden imal edilebilen tanıtım ürünlerinin genel ismi nedir. Eczane rafları ile eczane standları hangi kategori içinde yer alıyor gibi görünse de, aslında standların fonksiyonları daha farklıdır. Örneğin eczanelerde satılmakta olan ilaç dışındaki ürünlerin genellikle stantlarda sergilenmesi söz konusudur. Bu standlar, plastik, ahşap, metal, enjeksiyon stand pleksiglas gibi malzemelerden üretilebilir. Bu noktada ortam dekorasyonunun özellikleri daha önemlidir. Tabii ilaç üreticilerinin ve Kozmetik üreticilerinin ürünlerin özel tasarımlar talep edebilmeleri de mümkündür.

İsminden de anlaşılacağı üzere genelde eczanelerde kullanılan bu standlar ile çok farklı ilaç türü dikkat çekecek şekilde sergilenebilmektedir. Bu standlarda birbirinden tamamen farklı olan ilaçlar teşhir edilebildiği gibi tek tip ürünler de sergilenebilmektedir. Tek tip ürünlerin yer aldığı standlar genelde, ilgili ürünün büyük ölçekli bir versiyonu olabilmektedir.

Eczaneler ve ilaç satışı yapan her mağaza için ürün tanıtımı konusunda alternatifi olmayan bir ekipman olan bu standlar, müşterilerin dikkatini çekmek ve yeni ürünleri tanıtmak amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden üretilen bu standların çok çeşidi bulunmaktadır. Standart eczane standları mevcut olduğu gibi talep edildiğinde özel üretimler de yapılabilmektedir.

Eczane Standı Çeşitleri

Eczane standları genelde tanıtımı yapılacak ilaçlar ve o ilaçların miktarına bağlı olarak çeşitlenmektedir. Zira birkaç adet ilacın sergilenebileceği standlar olduğu gibi onlarca hatta yüzlerce ilacın bir arada yer aldığı stand modelleri de bulunmaktadır. Bu standlar üzerinde hakim olan renk, sağlık alanında genelde en çok gözümüze çarpan renk olan beyazdır. Eczane standları tek parça veya demonte olarak üretilebilmektedir.

Eczane standı çeşitleri, herhangi çeşit sınırına tabii değildir. Biz herhangi bir ürün için veya herhangi bir eczane için, ilaç yada kozmetikte işlerinde kullanmak üzere eczane standı üretimi yapabiliyoruz. Ayrıca, yine eczanelerde satışı yapılan çeşitli aksesuar ürünleri için de ürünleri tercih edebiliyorsunuz.

Örnek Çalışmalar

Eczane standı üretiminde hangi malzemeler kullanılmaktadır?

Eaczane standı; eczanelerde kullanılan ve ilaçları kutularını, diş macunlarını, sağlık malzemelerini vs. görüntüleyen stant çeşitlerinden birisidir. Sağlık alanının birçok yerinde kullanılan eczane standı, sağlık açısından önem teşkil ettiği için kalite standartlarına uygun malzemelerden üretilmek zorundadır. Haliyle eczane sahipleri Eczane standı üretiminde hangi malzemeler kullanılmaktadır? sorusunu sormaktadır.

Kaliteli eczane standında kullanılan malzemeler, tamamen doğa ve insan dostudur. Bu sayede uzun ömürlü de olan eczane stantları, insan sağlığını güvence altına alır. Eczanenin yerleşim yerine, büyüklüğüne ve dizaynına göre çeşit çeşi değişen eczane standı türleri bulunmaktadır. Eczane standı üretiminde hangi malzemeler kullanılmaktadır? diyen kullanıcılar için söyleyelim: Eczane standı ürünleri; karton, metal ve plastik çeşitlerde olabilir. Ayaklı seçenekleri oldukça kolay taşınmaktadır ve pratik çözümler sunmaktadır.

Gerek alan hacmi kazandırması gerekse camların önünde iyi bir sergileyici olan eczane stantları, müşterinin dileğine göre özel olarak boyutlandırılabilir. Ürün sağlık ürünü olduğundan dolayı insan sağlığına etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle satın alırken mutlaka kalite standartlarına uyan malzemelerden imal edilmiş ürünleri kullanın. POS ekran, poster ekran, teşhir ekranı, oluklu masa üstü ekran gibi farklı modellere sahip olan eczane stantları, kullanıcının kullanım alanını belirlemesi üzerine istenilen şekilde özel olarak da tasarlanabilir. Bunun için boyutun ve kullanım amacının kesin olarak belirlenmesi gerekir. Bu sayede ürün satın alındıktan sonra herhangi bir problemle karşılaşılmaz.

Eczane Standı Fiyatları

Eczane standının çok hesaplı modelleri olduğu gibi fiyatı oldukça yüksek olan stand çeşitleri de bulunmaktadır. Burada önemli olan, hangi ilaçların, nasıl bir konsept içerisinde ve nerede teşhir edileceğidir. Bu konuda da alanında uzman olan firmamız, size her zaman yüksek kaliteli hizmet sağlamakta, uygun çözümler sunmakta ve en uygun fiyat tekliflerini verebilmektedir.

Eczanelerin sıhhi özellikleri nedeniyle kullanacakları stantları özenle tercih etmeleri son derece önemlidir. Ne kadar ilaçların sergilenmesini de bir pazarlama tekniği gerekli olmasa da, kozmetik ürünleri ve aksesuar gibi ürünlerin satışında etkili stand unsurlarını kullanılması zorunludur. Biz Kalite Standartları kapsamında sahip olabileceğiniz en uygun eczane standı fiyatları ile sizlere hizmet arz ediyoruz. Bize ulaşarak ürünlerimizle ilgili çok daha detaylı bilgi alabilir hemen sipariş verebilirsiniz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al