Haribo; geçmişteki ismi ile jelibon, küçük büyük herkesin keyifle tükettiği bir şekerleme ürünüdür ve günümüzde alışveriş merkezleri ve etkinli alanlarında gramajla satılan bir ürün haline gelmiştir. AVM’lerde şekerleme satışı yapılan dükkan formundaki Haribo Standı çeşitleri, bu nedenle oldukça yaygın biçimde tercih edilen ürünler olarak bilinir. Bu standların evrensel ölçü ve şekil standartları bulunur. Dikkat çekici görsel özellikleri ile ürüne müşterilerin kolay erişimini sağlayan fiziksel yapısı, ürünün temel özellikleridir. Bunun yanında kullanıcı, kendi markası veya kurumsal kimliği ilişkili görsel tasarımı elbette talep edebilir. Biz üretimlerimizde, müşterilerimizin taleplerine en uygun görsel tasarımı gerçekleştiriyor, göz alıcı özelliklere sahip stantları inşa ediyoruz.

Şekerleme ürünleri üreten bir firma olan Haribo, ülkemizde de her yaştan insanın severek tükettiği ürünlerdir. Bu denli çok sevilmesine bağlı olarak özellikle alışveriş merkezlerinde Haribo ürünlerinin satıldığı standları sıklıkla görmekteyiz. Çok renkli ve dikkat çekici tasarımları bulunan bu standların farklı boyutları ve modelleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezi gibi alanlar bu standlardan açmayı düşünen firmalar firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Haribo standı sahibi olmak isteyen firma veya kişiler öncelikli olarak ne kadarlık bir alana stand kurmak istediğine karar vermelidir. Bunun yanında, büyük standlar yerine sadece paketli Haribo ürünlerinin teşhir edileceği standlara ihtiyaç duyan kişiler de yine nihai ürünün sahip olması gereken özellikleri firmamıza bildirdikleri takdirde firmamız geniş ürün yelpazesinden en uygun çözümleri sunabilmektedir.

Haribo Standı Çeşitleri

Haribo Standı çeşitleri içerisinde, genel mağaza ve marketlerde kullanılan tel stant türleri de değerlendirilebilir. Paket blister ambalaj içerisinde müşteriye arz edilen ütün marketlerde ürünün sergilenmesini mümkün kılan çıkıntıları bulunan stantlarda sergilenir. Aynı çeşidin tek sırada yer aldığı bu stantlar da Haribo Standı olarak tanımlanabilir. Anca genel olarak bizim bahsimiz, AVM içerisinde karşımıza çıkan satış platformlarıdır.

Haribo standları çok küçük boyutlardan devasa boyutlara kadar farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Renk renk Haribo ürünlerinin yer aldığı bu standlar, özellikle AVM’lerin en dikkat çekici yerleri olmaktadır. Üretiminde farklı malzemelerden istifade edilen bu standlarla ilgili tüm detayları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Haribo Standı Üretiminde Neler Kullanılır?

Ürün stantları arasında kullanılmakta olan stantlardan birisi de şekerleme ürünlerinin bulunduğu ürünlerdir. Bu şekerleme ürünlerinin başında her kesimin severek tüketmekte olduğu haribo marka ürünler bulunmaktadır. Haribo Standı Üretiminde Neler Kullanılır? Sorusu bu ürünü beğenmekte olan ve benzerini yaptırmak isteyenlerin sormakta olduğu sorular arasında yer almaktadır. Ürünün malzemeleri oldukça özel olarak kullanılmaktadır. Stantlar kullanılmakta olduğu alana göre belirlenmektedir. Kullanılmakta olan stantların özellikleri birbirinden farklı olmaktadır. Hangi maksat ve amaç ile kullanılacağına göre bazı değişiklikler bulunmaktadır. Bu sebeple haribo markasına ait bulunmakta olan ürünlerinde kendisine özel olarak yapımında kullanılmakta olduğu bir takım malzemeler bulunmaktadır. Bu ürünler iki şekilde üretiminin yapıldığı bilinmektedir.

Haribo Standı Üretiminde Neler Kullanılır? İki farklı şekilde cevap verilmesi mümkün olmaktadır. Bunlardan birincisi plastik açıdan üretilmiş olan modellerin kullanımı daha pratik olması sebebiyle bu ürünlerin kullanılmasıdır. Plastik olarak bu ürünlerin kullanılmasının bir faydası da bir sonraki dönemlerde bu ürünün rahatlıkla kullanılabilmesidir. Ekonomik bakımdan da son derece uygun fiyatlarda bulunması kullanımının artmasına sebep olmaktadır.

Bunun dışında kullanılmakta olan ikinci bir stant çeşidi de cam olarak yapılmakta olan ürünlerdir. Bu ürünlerde Haribo ürünlerinin kullanımına teşvik etmek için son derece şık bir şekilde tasarımının yapıldığı görülmektedir. İsteğe bağlı olarak bu iki ürün dışında kullanılmasında bir sakınca olmayan ahşap veya metal stantlarda kullanılmaktadır

Üretim Malzemeleri

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel

Haribo Standı Fiyatları

Haribo standlarının fiyatları çok geniş bir aralıkta değişebilmektedir. Burada asıl önemli olan faktör, müşterinin standı hangi amaçlarla ve nerelerde kullanacak olmasıdır. Stand fiyatları ile ilgili en doğru bilgileri almak ve güncel stand fiyatları hakkında haberdar olmak istiyorsanız, firmamız ile telefon veya e-mail aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Firmamız kaliteli materyal ve işçilik kapsamında size en uygun fiyatları arz eder. Haribo Standı fiyatları da yine genel üretim standartlarımızın tamamında olduğu gibi ortalama seviyede yer alırken, kalite seviyemiz üst düzeydedir. Bizimle hemen iletişime geçip, ürünlere şimdi ulaşabilirsiniz. Sizin için ürün geliştirme ve üretim noktasında efektif destek sunuyor olacağız.

Diğer Standlarımız

Gözlük Standı Parfüm Standı Kuruyemiş Standı
Elbise Standı Aksesuar Standı Kozmetik Standı
Zeytin Standı Kalem Standı Eczane Standı
Kitap Standı Haribo Standı Kahve Standı
Baharat Standı Ayakkabı Standı Saat Standı

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al