Alkollü içkilerin teşhirinde marka ve ürün detayı belirten görsel materyalin ifadesi, kanunlarla yasaklanmış durumdadır. Bu durum içki teşhirini oldukça zor bir hale getirmiştir demek son derece doğru olur. Bu durumda, içkilerin tüketicilere arzında çok özel pazarlama standartlarının tercih edilmesi gerekir. İçki Standı türleri bu noktada sahip olunması gereken ürünlerdir ki, bu ürünlerin tercihinde özel bir rotanın takip edilmesi gerekir. Biz firmamızın sahip olduğu pazarlama deneyimi kapsamında ürünlerin öne çıkarılıp, satışının daha etkili getirilmesinin yanı sıra, içki teşhirinde etkili bir görsel tasarım elde edilmesini sağlıyoruz. Bizim tasarımlarımız ile dilediğiniz alanda teşhir yapabilir ve nitelikli dekorasyon koşullarına erişebilirsiniz.

İçki standları genelde içki satışı yapan kafe ve restoranlarda, barlar vb. mekanlarda bulunmaktadır. Bu standlar genelde bulunduğu mekanın tasarım hatları ile uyum sağlayacak şekilde dekoratif olarak üretilmektedir. Çok farklı ebatları ve renkleri mevcut olan standlar, ahşap, metal, plastik veya cam gibi malzemelerden imal edilebilmektedir.

İçki standları, sadece ürün teşhiri ve muhafazası amacıya çok basit tasarıma sahip olacak şekilde üretilebildiği gibi, gelişmiş ve çok yönlü olacak şekilde talep edilebilmektedir. Firmamızın ürün yelpazesinde bulunan içki standları, müşterilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır.

İçki Standı Çeşitleri

Çok farklı modellerin yer aldığı içki standı kategorisinde, müşteri taleplerine bağlı olarak seçimler yapılmaktadır. Örneğin, içki satışı yapan bir süpermarket, menüsünde içki seçenekleri bulunan kafe ve restoranlar, bar gibi işletmeler, kendi tasarım konseptine göre içki standı belirlemektedirler. Bu bağlamda, standart modeller kullanılabildiği gibi istenildiği takdirde özel tasarımlar ve üretimler de yapılabilmektedir.

İçki Standı çeşitleri, tasarım özelliklerine bağlı olarak herhangi bir sınıra sahip değildir. İçki satışının yapıldığı her ortamda, raf tipi ve özellikli ürünlerin ayrıca sergilendiği ortamlara sahip olabilirsiniz. Bunun için bizimle ürün detaylarını paylaşıp, tasarım desteği almanız yeterlidir. Biz size mümkün olan en özgün tasarımları yapabiliyor, bununla birlikte hazır tasarımlar içerisinde ürün seçebilmenizi sağlıyoruz.

İçki Standı Hangi Malzemelerden Üretilir?

Her satılan ürünün kendisine göre bir standı bulunmaktadır. Bu stantların üretim malzemeleri de farklı olabilmektedir. İçki Standı Hangi Malzemelerden Üretilir? Sorusu da oldukça fazla sorulmaktadır. Sorunun sorulma gayesi içerisinde bu stantların oldukça göze hoş gözükmesinden kaynaklanmaktadır. İçki stantları ahşaptan yapılmaktadır. Bunun sebebi ürünlerin daha iyi gözükmesinin sağlanmasıdır. Ürünlerin albenisinin yükselmesi için kendisine uygun bulunmakta olan stantların kullanılması gerekmektedir. Uzmanların içki için uygun gördükleri stant çeşidi olarak ahşap tavsiye edilmektedir. Ahşap stantlar içki satışlarının yanı sıra birçok alanda da kullanılmaktadır. Ekmek reyonlarında, tekstil reyonlarında ve buna benzer birçok reyonlarda ahşap olarak kullanılmakta olan su stantlar tercihen kullanılmaktadır.

İçki Standı Hangi Malzemelerden Üretilir? Sorusunun yanıtı olarak farklı cevaplarda verilebilmektedir. Bu cevap en genel şekilde en fazla kullanılan hali ile verilmektedir. İçki satışı yapmakta olan yerlerde metal stantlar da kullanılmaktadır. Fakat bunların oranı ahşap kullanımı kadar fazla olmamaktadır. Ahşap stantlar belli bir ebat içerisinde üretilmektedir. Bu belli standartların dışarısına çıkılması da mümkün olmaktadır. Bu şekilde istenilen boş ve şekillerde stant üretiminin yapılması sağlanmaktadır. Bu ahşap stantların bir diğer özelliği de diğer stant çeşitlerine göre oldukça hesaplı ürünler olmasıdır. Metal olarak kullanılmakta olan stantlar ile ahşap olarak tercih edilen stantların fiyatları arasında maliyetten dolayı farklılık bulunmaktadır. Hem zarih hem ucuz olması bakımından ahşap tercih edilmelidir.

İçki Standı Fiyatları

Kullanıldığı yer ve kullanım amacına göre fiyatları çok geniş aralıkta değişebilen içki standlarından basit ve sade bir tasarımı bulunanlar ucuz olurken; ürün modeli ne kadar karmaşık, gelişmiş ve çok yönlü olursa fiyatlar da yükselebilmektedir. Bu konuda her zaman müşterinin beklentilerini en ekonomik şekilde karşılamayı hedefleyen firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde bütçenize uygun seçenekleri beraber değerlendirebiliriz. Modeli önceden belirlediğiniz takdirde, hızlı fiyat teklifi alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

İçki Standı çeşitleri, kullanılan materyal ve ürünün komplikasyonlarına bağlı olarak çok farklı fiyatlara sahip olabilir. Örneğin ahşap kullanılarak imal edilen bir ürün ile pleksi veya metal kullanılarak üretilen bir ürün aynı niteliklere sahip olmaz. Biz size her materyal türü için en uygun fiyatları arz ediyor ve etkili pazarlama koşullarına sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al