Kurumsal firmalar, kırtasiyeler ve ofis malzemesi satılan ortamlar ile kalem tanıtımının yapıldığı fuar alanlarında Kalem Standı kullanımı bir zorunluluktur. Ürünlerin genelde raflarda ayrışması ve öne çıkması için bu seçenekler tercih edilir ki, onlarca çeşit ürün içerisinde bir markanın veya ürünün öne çıkarılabilmesi için özel bir çalışma gereklidir. kalem standları, raflar içerisinde belli bir bölme biçiminde tezgah veya masa üstünde ya da ortamın herhangi bir yerinde tek başına dikey formda platformlar biçiminde üretilebilir. Bu aşamada alan özellikleri dikkate alınarak ürün geliştirilir ki, ürünün öne çıkmasını sağlayacak görsel materyalin de en iyi şekilde kullanılıyor olması pazarlama bakımından son derece önemlidir.

Özellikle kırtasiye ürünleri satan firmaların mağazalarındaki en önemli ekipmanlardan biri haline gelen kalem standlarını birçok farklı mekan ve organizasyonda görmek mümkündür. Günlük hayatımızda hemen yerde rahatlıkla görebileceğimiz bu standlarının farklı modellerin evlerimizde ve ofislerimizde dahi bulunabilmektedir. Fuarlarda müşterilere kalem hediye etmek isteyen firmalar da yine bu standları kullanmaktadırlar.

Bir kırtasiye dükkanına girdiğimizde rahatlıkla görebileceğimiz gibi yüzlerce çeşit kalem türü bulunmaktadır. Kullanım amacı, renkleri ve boyutları oldukça farklı olan bu kalemlerin teşhir edilmesinde de yine çok çeşitli kalem standları kullanılmaktadır. Bu bağlamda, farklı malzemelerden imal edilen ve üzerinde ne kadar kalem sergileneceğine bağlı olarak çok sayıda kalem standı türünden bahsetmek mümkündür. Firmamızın ürün gamında ihtiyacınıza uygun her türlü stand modeli bulunmaktadır.

Kalem Standı Çeşitleri

Kalem standlarını yapıldıkları malzeme, boyutları, renkleri ve tasarım hatlarına bağlı olarak sınıflandırmak mümkündür. Buna göre, üretiminde pleksimalzeme, ahşap, cam, metal gibi birçok farklı malzeme türünün kullanıldığı ve çok küçük boyutlardan devasa boyutlara kadar çeşitli kalem standı modelleri mevcuttur. Kalem Standı çeşitleri, ürünün özellikleri, pazarlama gereksinimi ve elbette ortamın özelliklerine bağlı olarak geliştirilir. Üretici sıfatındaki kurumsal firmalar için yapılan özel tasarımlarda genel teşhir standartları dikkate alınarak üretim gerçekleştirilirken, satıcılar için üretilen Kalem Standı çeşitleri satıcının ortam özelliklerine göre yapılır.

Genellikle görsel olarak donatılmış pleksiglas materyalin tercih edildiği bu standların pek çok farklı formu söz konusu olabilir. En etkili tasarıma erişmek için tasarım ekibimizle şimdi iletişime geçebilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kalem Standı Nasıl Üretilir?

Ticari hayatların vazgeçilmez ürünleri arasında stantlar bulunmaktadır. Stantlar ticari hayatın daha derli toplu olması ve satış yapılması istenilen ürünün teşhirinin daha iyi yapılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu ürünlerin hangi şartlarda üretildiğinin de önemi büyüktür. Kalem Standı Nasıl Üretilir? Sorusuna yanıt aramakta olan oldukça fazla sayıda satıcı bulunmaktadır. Bu üretim belli standartları bulunmakta olan fabrikalarda veya mobilya üretimi yapmakta olan küçük atölyelerde yapılmaktadır. Yapılacak olan ürünün kapasitesine göre ve ihtiyaca göre bu üretiminin yapılması mümkün olmaktadır. Fabrikalar da yapılmakta olan üretimlerin belli bir standart çerçevesinde yapıldığı bilinmelidir. Bunun yanı sıra kaçak atölyelerde istenilen özelliklere uygun üretiminin yapılması mümkün olmaktadır.

Kalem Standı Nasıl Üretilir? Sorusu ile birlikte bu üretimde hangi ürünlerin kullanıldığı da bilinmesi gereken önemli bir durumdur. Kalem stantlarında üretim malzemesi olarak genel olarak plastik kullanılmaktadır. Sert plastik kalem stantlarının vazgeçilmesi olarak görülse de bu ürünün cam olarak kullanılması taraftarı olan bir kesimde bulunmaktadır. Kullanımındaki zarafet dolayısı ile cam stantlar kullanılmaktadır. Kalem stantları içerisinde ahşap malzemenin kullanıldığı da görülmektedir. Bu şekilde yapılan üretimlerde özel sipariş verilmesi durumuna daha fazla rastlanmaktadır. Mobilya olarak tercihin yapılması fiyat olarak ciddi farklılıklar içermektedir. Tüm bunların yanında en sık bir şekilde kullanılmakta olan metal stantlara bu kategori de de yer bulunmaktadır. İsteyen müşteriler bunları da tercih etmesinde bir sakınca bulunmamaktadır.

Kalem Standı Fiyatları

Firmamızın ürün gamında her bütçeye uygun kalem standı modelleri mevcuttur. Farklı malzemelerden, değişik boyutlarda ve istediğiniz renkte stand modelleri için firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Standart ürünlerimizden seçim yapabileceğiniz gibi özel tasarım talepleriniz için de fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firmamız her durumda sizi memnun edecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunabilecektir. Kalem standı fiyatları firmamızın yüksek standartları kapsamına ortaya çıkar. Biz ucuz ürünleri değil, kaliteli ve uygun maliyetli ürünleri sizin için üretir, pazarlama ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılarız.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al