Aksesuarların teşhiri, belli standartları bulunan koşullar altında yapılmak durumundadır. Müşterilerin kolye gibi ürünleri incelerken alışkın oldukları belli standartlar vardır. Kuyumcular ve aksesuar satışının yapıldığı mağazalarda, görsel olarak belli standartlar söz konusudur. Bunun dışında marjinal tasarımlar elbette yapılabilir. Ancak yapılacak her tasarımın özellikle ürünün öne çıkarılması için gerekli şartları sahip olması zorunluluk arz eder. Biz Kolye Standı üretiminde, aksesuar satışı yapılan ortamların gereksinimlerine uygun biçimde, göz alıcı tasarımları tercih ediyoruz. Sektörün genel olarak kullandığı ürünleri bizden satın alabileceğiniz gibi, özel tasarım ürünlerin ortaya çıkarılmasını da talep edebiliyorsunuz. Gerek mağazalarda kullanılmak üzere, gerek fuar ve benzeri etkinliklerde ürün tanıtımının yapılması için, kolye standları üretiyor ve en etkili satış sonuçlarına ulaşabilmeniz sağlıyoruz.

Aksesuar satışı yapan mağazalarda veya bijuteri dükkanlarında çok sık gördüğümüz stand türlerinden biri olan kolye standları, etkili, zarif ve şık bir ürün tanıtımı için çok ideal seçeneklerden biridir. Kolye standları üzerinde, yüzlerce çeşit kolye birbiriyle uyumlu ve gelen herkesin dikkatini üzerine çekecek şekilde sergilenebilmektedir. Her ne kadar ismi kolye standı olsa da üzerlerinde bileklik ve yüzük gibi aksesuar ve bijuteri ürünleri de yerleştirilebilmektedir.

Her türlü aksesuar ve bijuteri ürünleri satan alışveriş mağazaları veya büyük – küçük her dükkanın vazgeçilmez ekipmanlarından biri olan kolye standlarının çok farklı modelleri bulunmaktadır. Birçok standart modelin mevcut olduğu bu stand türü için, gerektiğinde özel tasarımlar da yapılabilmektedir. Her türlü tasarım talepleriniz ve istekleriniz için firmamız ile iletişime geçebilir ve zarif, estetik ve ilgiyi üzerine çeken stand modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Kolye Standı Çeşitleri 

Kolye standı çeşitleri dendiğinde, sektörün genel geçer ürünlerinin yanı sıra, özel olarak tasarlanan ürünler de konu başlıkları arasında yer alır. Hatta özel tasarım standların dikkat çekici özellikleri nedeniyle potansiyel tüketicinin ürünü odaklanmasını kolaylaştırıcı da söylenebilir. Örneğin kuyumcularda çok özel tasarımlar kullanılabilir. Ancak genellikle kolyenin vücutta nasıl duracağını temsil eden model standlar kullanılır.

Kolye standlarının çok fazla modeli bulunmaktadır. Kolyelerin üzerine serilerek veya asılarak sergilenebildiği bu stand modelleri, farklı malzeme türlerinden üretilebilmektedir. Sizin tasarım konseptinize en  uygun modeller için firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

Kolye Standı Fiyatları

Standart kolye standı fiyatları çok hesaplı olurken özel bir tasarım ve malzeme istendiği takdirde fiyatları yükselebilmektedir. Örneğin, plastik malzemelerden imal edilen kolye standı türleri çok uygun fiyatlı olurken, yapımında ahşap, metal veya cam malzeme kullanılan standlar pahalı olabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde, ihtiyaçlarınıza en uygun modellerle ilgili uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Kolye standı fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün tasarımı özellikleri ve üretimde kullanılan materyalin nitelikleri ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterecektir. Biz kalite standartlarımız odağında olan en nitelikli ürünleri size olabilecek en uygun fiyatla arz ediyoruz. Istediğiniz miktarda üretim yapabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al