Kozmetik yüzlerce ürünün yer aldığı teşhirinde özel şartların söz konusu olduğu bir sektördür. Bu noktada perakende satış için kullanılan donanımların özellikleri de belli şartları sağlıyor olmalıdır. Genellikle kadın tüketici grubuna hitap eden ürünleri söz konusu olduğu sektörde en önemli teşhir kriteri ürünün özelliklerinin öne çıkarılması ve karmaşık olmayan bi raf düzeninin arzıdır. Tabii ürünlere kolay erişebilmek de tüketicilerin ürünleri inceleyebilmesi bakımından son derece önemlidir. Kozmetik Standı; yalnızca ürünlerin teşhir edildiği stantları ifade etmez. Tanıtım standı biçiminde organize edilen alanlar oluşturulup, ürünlerin tanıtımının çeşitli ortamlarda yapılması da söz konusudur. Fuarlar ve alışveriş merkezlerinde ürün tanıtımı ve satışı yapılan ayrılmış alanlar da Kozmetik standı olarak tanımlanır.

Günümüzde sürekli artan çeşitleri ile hayatımızın en önemli eşyalarından biri haline gelen kozmetik ürünleri, satıldıkları mağaza ve dükkanlardakozmetik standları aracılığı ile sergilenmektedir. Yüzlerce çeşit kozmetik ürünü mevcut olduğundan bir o kadar kozmetik ürün standından bahsetmek mümkündür. Bu bağlamda, oje standları, parfüm standları, krem standları, şampuan ve duş jeli standları ve daha birçok ürünün teşhiri için kullanılan standart veya özel tasarım stand seçenekleri mevcuttur.

Kozmetik ürün satışı yapan firmaların mağazalarındaki en önemli ekipmanlardan biri olan kozmetik standları, üzerinde tanıtımı yapılan ürün ile uyumlu olduğu takdirde daha fazla dikkat çekmektedir. Bu bağamda, genellikle özel olarak tasarlanan bu standlarla ilgili gerekirse standart modeller üzerinden de seçim yapılabilmektedir.

Kozmetik Standı Çeşitleri

Kozmetik standları çok geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Zira, kozmetik ürün çeşidi halihazırda çok fazla iken bu sayı  giderek daha da artmakta, buna bağlı olarak yeni stand modelleri ortaya çıkmaktadır. Birçok farklı malzeme türünden üretilmekte ve her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır. Firmamızın en etkili olduğu ürün modellerinden biri olan bu standlar ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve özellikle size özel üretilmesini istediğiniz stand çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.

Kozmetik Standı çeşitleri sektör standartlarına ve ürün özelliklerine göre belirlenir. Örneğin, makyaj malzemelerinin sergilendiği standlar ile kişisel bakım ürünlerinin sergilendiği stantların belli özellikleri vardır ve hangi marka olursa olsun bu standartlara uygun tasarım yapmak durumundadır. Biz sizin için herhangi bir alt ürün grubunun sergilenmesi maksadı ile üretim yapabilir, dilerseniz ürün tanıtımı için çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz platformları da üretebiliriz.

Örnek Çalışmalarımız

Kozmetik Standı Nerelerde Kullanılır?

Satışlarının fazlalığı ve çeşitlerinin oldukça fazla olması ile bilinmekte olan perakendecilerden bir diğeri de kozmetik ürünlerin satılmakta olduğu mekanlardır. Bu ürünlerin talibinin çok olması ve çeşit sayısının son derece fazla olması sebebiyle kullanılmakta olan stantların başında gelmektedir. Kozmetik Standı Nerelerde Kullanılır? Sorusuna cevap vermek gerekirse kozmetik ürünlerin satışının yapılmakta olduğu mekanlarda kullanılır, demek oldukça doğru olacaktır. Süher market zincirlerinde kozmetik ürünlerin satıldığı belli reyonlar bulunmaktadır.

Bu reyonlarda aradıklarını kolay bir şekilde bulmaları istenen müşterilerin rahat bir şekilde tasarrufta bulunabileceği kozmetik reyonları bulunmaktadır. Bu açıdan Kozmetik Standı Nerelerde Kullanılır? Sorusuna cevap olarak ilk sıralarda bu mekanlar örnek verilebilmektedir.  Bu mekanların yanı sıra sadece kozmetik ürünü satışı yapmakta olan mekanlarda da bu stantlar mecburi bir şekilde kullanılmaktadır. Stantların diğer stantlardan ayrılan özelliği oldukça fazla çeşidi içerisinde bulundurmasıdır. Kozmetik sektörü çeşit bakımından oldukça zengin bir içeriği bulunmakta olan bir sektördür. Bu sebeple stantları da oldukça farklı tasarlanmaktadır.

Kozmetik stantlarının kullanıldığı mekanlardan bir diğeri de güzellik merkezleridir. Bu merkezlerde stant kullanımı iş gereği yapılmaktadır. Burada bulunan kişilerin ürünleri kullanması veya tercih etmesi gibi sebeplerden dolayı güzellik salonlarında kozmetik standı kullanılmaktadır. Kullanım açısı bakımından oldukça zengin bir içeriği bulunmaktadır. Bunların dışında başka noktalarda da kullanımının yapıldığı bilinmektedir. Pratik oluşu ve kullanım kolaylığı bakımından tercih edilmektedir.

Kozmetik Standı Fiyatları

Kozmetik ürün teşhiri yapılan standların çok geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. İmal edildiği malzeme ve ürün boyutları fiyata doğrudan etki eden parametrelerdir. Kullanmak istediğiniz veya özel tasarım talebinde bulunmak istediğiniz kozmetik standı modelleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kozmetik Standı fiyatları, ürünün niteliği ile doğrudan ilişkilidir. Biz kaliteden ödün vermeden sizin için en uygun fiyatlarla üretim yapabilir ve etkili satışlar yapmanızı sağlayabiliriz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al