Gıda ürünlerinin teşhirinde, özel araçlar kullanılır. Bunun başlıca nedeni gıda güvenliği standartlarının sağlanmasıdır. Her ne kadar açık olarak arzı yapılan bir ürün olsa da, kuruyemiş; özenle saklanması gereken bir üründür. Doğrudan açık hava ile teması halinde çabuk bayatlayan bu ürün, yine havadan gelecek pek çok harici etkenle niteliklerini kaybedebilir. Ancak ürünün dış dünya ile teması kesilirken, teşhir özelliklerinin azalmaması gerekir. Ziraat tüketici, ürünü görmek ve hatta denemek isteyebilir. Bunun için kuruyemiş standı, cam veya plexi kullanılarak üretilen farklı tasarım özelliklerine sahip donanımlar olarak karşımıza çıkar.

Kuruyemiş standlarını kuruyemiş ve dökme gıda ürünleri satan her mağazada görmek mümkündür. Genelde plastik malzemelerden şeffaf renklerde üretilen bu standlar, hem içindeki ürünleri muhafaza etmekte hem de güzel bir tanıtım sağlamaktadır. Birçok farklı modeli bulunan kuruyemiş standları hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Kuruyemiş standları konusunda oldukça tecrübe sahibi olan firmamız, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri size sunmaktadır. Farklı modellerin yer aldığı ürün yelpazemizden standart seçimler yapabilirken, dilediğiniz takdirde özel tasarım talebinde de bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan firmamız, taleplerinizi yerine getirmek ve size destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Kuruyemiş Standı Çeşitleri

Kuruyemiş standlarını farklı ölçü, renk ve fonksiyonlara göre sınıflandırmak mümkündür. Bu standlar, hemen her ölçüde tasarlanabilen, genelde şeffaf olmasına karşın istendiğinde farklı renklerde üretilebilen, kapaklı ve kapaksız modelleri mevcut olan bir stand türüdür. Kapaklı modeller arasında ise kapak geometrisi, şekli, kapak kullanımı farklı olan çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Kuruyemiş metal standı üretiminde, cam çok fazla kullanılan bir üründür. Ancak günümüzde daha hafif ve daha ekonomik bir materyal olan pleksiglas kullanımı son derece yaygındır. Bu materyal ile çok farklı tasarım özelliklerine sahip Ürünler ortaya çıkarılabilir. Stand çeşitleri olarak bir alt sınıf oluşturulması bu ürün grubunda gerekli değildir.

Müşteri ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilebildiği gibi, sektörde genel olarak kullanılan hazır tasarımlar da söz konusudur. İhtiyacınıza uygun hazır ürünler içerisinden tercih yaparak ürünleri hemen ulaşabileceğiniz gibi, mağazanıza özel tasarım taleplerinde bulunabilir, yüksek standartlı ürünlerimize en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Kuruyemiş Standında Kullanılan Materyaller

Kullanılmakta olan stantların özellikleri birbirinden farklı olmaktadır. Hangi maksat ve amaç ile kullanılacağına göre bazı değişiklikler bulunmaktadır. Stantların üretiminde farklılıklar bulunduğu gibi, üretiminde kullanılan materyallerde de farklılık bulunmaktadır. Kuruyemiş Standında Kullanılan Materyaller açısından kullanılmayan nerede ise bur materyal bulunmamaktadır.

Metal olarak üretilmekte olan stantlar bu kategori de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra plastikten üretilmiş olan stantlarda bu kategori de kullanılmaktadır. Askılı modellerinin olması sebebiyle plastik açıdan üretilmiş olan modellerin kullanımı daha pratik olmaktadır. Bu acıdan yaşanan sıkıntılar arasında kırılma gibi durumlarda değişiminin zor olmasıdır. Bazı bölgelerde yaşanan kırılma ve benzeri durumlarda bu stantlar kullanılamaz bir hale gelmektedir.

Kuruyemiş Standında Kullanılan Materyaller arasında ahşap da bulunmaktadır. Ahşap stantlar nerede ise her yerde kullanıla bilmektedir. Kuruyemiş alanında da oldukça kullanışlı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ahşap modellerin değişim imkanı da bulunmaktadır. Bu değişim imkanı stanttın belli bir noktasında zarar görmesi durumunda telafisi mümkün olmaktadır.

Zaman zaman camdan üretilmekte olan kuruyemiş stantları da bulunmaktadır. Bu şekilde kullanım az da olsa görülmektedir. Bir takım satıcılar mekanlarında ki ahengin bozulmaması adına bu tercihi uygulamaktadır. Kırılması veya zarar görmesi gibi durumlarda telafi edilmesi çok zor hatta imkansız olmaktadır. Kullanılacak ürünün tercih edilmesi safhasın da zarar görme ihtimalinin ne kadar olduğuna dikkat edilmesi buna göre stant tercihinin yapılması gerekmektedir.

Kullanılan Malzemeler

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel

Kuruyemiş Standı Fiyatları

Kuruyemiş standları genelde plastikten imal edildiği ve plastik malzemeler müşterinin ihtiyaçlarını karşıladığı için uygun fiyatlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat istendiği takdirde ahşap gibi farklı malzemelerden de ürün imalatı yapılabilmektedir. Bu durumda, fiyatlarda da değişiklik olacaktır.

En doğru ve uygun fiyat tekliflerini öğrenmek ve firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuruyemiş standı fiyatlarımız, yüksek gözlerine karşılık mümkün olan en düşük seviyede tutulmaktadır. Biz uzun vadede fayda elde edeceğiniz kullanım kolaylığı sağlayan nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla size sunmak üzere üretim gerçekleştiriyoruz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al