Standlar, ürün sunumunun yanı sıra hizmet sunumunda bir donanım olarak da yaygın biçimde kullanılan araçlardır. Makyaj standı dendiğinde, makyaj ürünlerinin teşhirinin yapıldığı stantlar gelebilir. Makyaj standı Sadece bu ürünleri kapsamaz. Makyaj profesyonelleri hizmet verdikleri esnada, kullanacakları ürünleri kolay erişebilmeleri için ürünlerin organize biçimde bir arada duracağı ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Bizim bu kategoride öncelikle ele aldığımız ürün, bu üründür. Çoğunlukla pleksi kullanılarak üretilen bu stand türü; estetik özellikleri ile de öne çıkmak durumundadır. Ayrıca uzmanın yapacağım makyajda kullanacağı makyaj malzemelerini en uygun şekilde sınıflandırma bilmesini sağlamak durumundadır. Tabii Kozmetik satışı yapılan ortamlarda kullanılan, makyaj malzemelerinin teşhir edildiği stantlar da bu ürünler içerisinde sayılmaktadır.

Günümüzde hemen her yaşta kadının vazgeçilmezlerinden biri olan makyaj ve makyaj malzemeleri, özellikle alışveriş merkezlerinin ve kozmetik ve makyaj ürünleri satan mağazaların çok popüler olmasını sağlamıştır. Bu mağazalarda makyaj malzemelerinin sergilendiği ve müşterilere sunulduğu platformların genel adına makyaj standı adı verilmektedir. Çok farklı türü bulunan makyaj standları kendi içerisinde, boyutlar, yapıldığı malzemeler, tasarım ve konseptlerine bağlı olarak kategorize edilebilmektedir.

Makyaj Standı Çeşitleri

Makyaj standlarının çok küçük boyutlardan devasa boyutlara kadar ulaşan modelleri bulunmaktadır. Bununla beraber, üzerinde sergilenecek makyaj malzemesi türüne göre farklılaşabilmektedir. Farklı renk ve tasarımlarda üretimi mümkün olan standlarla hakkında daha fazla bilgi almak ve standart ürünlerimizi öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında, talebinize bağlı olarak size özel çözümler de üretmekteyiz.  Her türlü standların tasarım ve üretimini gerçekleştirebilen firmamızın uzmanlık alanlarından biri de makyaj standlarıdır. Makyaj malzemesinin türüne göre, kremler, fondöten, allık, kapatıcı, göz farı, eyeliner gibi her bir ürünün ayrı ayrı sergilendiği standlar olduğu gibi farklı ürünlerin tek bir platformda sergilendiği stand modelleri de mevcuttur.

Makyaj standı çeşitleri, uzmanın gereksinimlerine bağlı olarak tasarıma özel biçimde ortaya çıkar. Bunun yanında teşhir için kullanılan stantlar da yine mağazanın gereksinimlerine bağlı olarak özel tasarımlar kapsamında sınıflandırılacaktır.

İlginizi çekebilir: Pleksi Tesbih Standı Fiyatları

Makyaj Standı Malzemeleri

Kozmetik ürünlerinin satışının yapıldığı işletmelerde en fazla kullanımda olan start makyaj malzemelerinin bulunduğu stantlar olarak bilinmektedir. Bu stantlarda bayanların yoğun ilgisinden dolayı işlev büyük olmaktadır.  Kullanılmakta olan Makyaj Standı Malzemeleri bakımından diğer stantlardan bir takım farklılıkları bulunmaktadır. Bu stantlar farklı farlı ürünler vasıtası ile üretilmektedir. Bunların başında her stantta olduğu gibi metal olarak üretilmekte olan stantlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra plastik olarak üretimi yapılmakta olan ve oldukça kullanışlı bulunan plastik stantlarda makyaj malzemelerinin teşhirinde kullanılmaktadır.

Makyaj Standı Malzemeleri içerisinde ahşap olarak kullanılmakta olan stantlar çok fazla kullanılmamaktadır. Bu stantların bu sektör açısından çok kullanışlı olduğu düşünülmemektedir. Makyaj malzemelerinin teşhiri bakımından kullanılmakta olan stantlardan biriside cam stantlardır. Bu stantların şeffaf olması ürünlerin gösterişi bakımından önemli olması sebebiyle oldukça önemlidir. Makyaj ürünlerinin satışında değişik ve farklı stantlar kullanılmaktadır. Ürünlerin küçük olması ve paha değerinin yüksek olması, her ürünün göz önünde bulunması gibi sebepler dolayısı ile farklı tasarımlarda stantların kullanıldığı görülmektedir. Farklı bir standın üretilmesi ile birlikte burada sergilenen ürünlere rağbetin de farklı olduğu gözlemlenmektedir. Kozmetik ürünü bulunan mekanlarda tasarımı şık olan stantların satışının yüksek olduğu görülmektedir.

Bayanların kozmetik açısından en fazla ilgi gösterdikleri ürünler makyaj üzerine satışı yapılmakta olar ürünlerdir bu sebeple bu ürünlerin satışının yapılmasında her ayrıntının üzerinde hassas bir şekilde durulması gerekmektedir.

Makyaj Standı Fiyatları

Makyaj standlarının çok değişken bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Üretildiği malzeme ve ürün boyutlarına bağlı olarak değişen makyaj standları, sergilenen ürüne özel olarak üretildiği takdirde fiyatlar biraz daha yükselebilmektedir. Her türlü ihtiyaçlarınıza hızlı, pratik ve ekonomik bir çözüm üreten firmamızla iletişim kurduğunuz takdirde size özel fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Makyaj standı fiyatları, ürünün komplikasyonlarına ve boyutlarına bağlı olarak farklı seviyelerde ortaya çıkabilir. Bu ürünün imalatında daha çok pleksiglass ismi verilen, poliüretan materyal kullanılır. Renkli ve şeffaf seçenekleri bulunan bu materyal ile tam olarak ihtiyaca yönelik ürünler kolayca geliştirilebilir. Son derece dayanıklı bir materyal olmasının yanı sıra pleksiglas; ekonomik bir üründür ve stand üretiminde yaygın biçimde kullanılır. Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz standa hemen sahip olabilirsiniz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al