Raf; ürün teşhirinden, depolamaya kadar birçok alanda kullanılan, çok yönlü kullanım alanı söz konusu olan bir üründür. Ürünlerin geliştirilmesinde sektörel ihtiyaçlar dikkate alınmalı ve hangi sektörde ne amaçla kullanılacağına bağlı olarak tasarım geliştirilmelidir. Raf Standı; geleneksel rafların yanında, özel tasarımlar kapsamında farklı modellerin elde edilebildiği ürün grubumuzun ismidir. Bu ürün grubu içerisinde herhangi bir sektörde kullanılmak üzere ürünleri geliştiriyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Genel mağazalarda ürün teşhiri için kullanabileceğiniz bu ürünleri, özel sektörel ihtiyaçlar kapsamında ürünlerinizi sınıflandırıp saklamak ya da ofislerde çeşitli ihtiyaçları karşılamak için kullanabilirsiniz.

Raf standlarının birçok yerde kullanım alanı bulunmaktadır. Her türlü mağaza ve alışveriş dükkanlarında görebileceğimiz bu standlar fuarlarda, sergilerde, marketlerde ürün tanıtımı amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan raf standlarının birçok farklı malzemeden üretilmiş modelleri bulunmaktadır.

Raf standları tek bir malzemeden üretilebildiği gibi farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile de üretilebilmektedir. Bunun yanında rafları önünde kapakları olan modeller de bulunmaktadır. Firmamızın uzmanlık alanlarından biri olan raf standlarının standart birçok modeli ürün listemizde yer almaktadır. Bunun yanında talep edildiği takdirde müşterilerimize özel çözümler de üretebilmekteyiz.

Raf Standı Çeşitleri 

Raf standı üzerinde veya içerisinde sergilenecek ürünlerin türüne, şekline renklerine ve boyutlarına bağlı olarak çeşitlenmektedir. Üzerinde büyük ebatlı az sayıda ürün sergilenebilen stand modelleri mevcut olduğu gibi boyutları küçük olan ürünlerden çok sayıda sunmaya elverişli metal standlar da bulunmaktadır. Bu standlar üzerinde, elbise, kozmetik ürün, kitap, paket gıdalar, saksılar vb. birçok ürün sergilenebilmektedir. Yapımında cam, ahşapmetal, plastik vb birçok malzeme kullanılabilen bu standlar ürün tanıtımının oldukça dekoratif bir çözümüdür.

Raf Standı çeşitleri, bir veya birkaç üründen oluşan küçük bir klasman değildir. Belirttiğimiz gibi bu ürünler ihtiyaca yönelik olarak geliştirilir ve özel amaçlar halinde benzersiz tasarımlar söz konusu olabilir. Ürünlerin tasarımına bağlı olarak üretiminde kullanılacak materyal de büyük farklılıklar arz edebilecek ve buna bağlı olarak çok farklı çeşitler ortaya çıkabilecektir. Ürünün çeşitleri ve tasarım seçenekleri noktasında bize ulaşarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Raf Standı Nerelerde Kullanılır?

Bazı stantlar belli işler için özel olarak üretilmekte iken bazıları ise farklı farklı alanlarda kullanılmaktadır. Piyasada oldukça fazla kullanılmakta olan Raf Standı Nerelerde Kullanılır? Bu standın belli başlı kullanım alanları bulunmaktadır. Her alanda bu tarz bir standın kullanılması mümkün olmamaktadır. Stantların en fazla kullanıldıkları alanlar marketlerdir. Raf sistemi genel anlamda marketlerde kullanılmakta olan bir sistemdir. Kullanımının da rahat olması müşteri açısından alış veriş işlemlerinin rahat bir şekilde yapılması adına son derece güzel ve kullanışlı bir raf türüdür.

Raf Standı Nerelerde Kullanılır? Sorusunun yanıtı olarak birden çok cevap verilebilmektedir. Bu raf sistemi parfümeri gibi mekanlarda kullanılmakta olduğu da hepimiz tarafından bilinmektedir. Raf sisteminin kullanılmadığı belki birkaç alan bulunmaktadır. Bu alanların dışında tüm ürünlerinin müşterilerinin karşısında bulunmasını isteyen satıcılar bu sistemi kullanmaktadır. Nerede ise perakende olarak satış yapmakta olan her ticaret merkezi bu raf sistemini kullanmaktadır.

Kullanımının yoğun olduğu yerlerden biriside kitapçılardır. Kitapçıların çalışma prensibi olarak bu raf sistemini kullanmaları gerekmektedir. Bu sistemin dışında her hangi bir sistem kitapçılar için bir anlam ifade etmemektedir. Raf sistemi teknoloji ürünlerinin satışının yapıldığı noktalarda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Buralarda da müşterilerin ürünleri rahatlıkla kontrol edebilmeleri açısından raf sisteminin kullanım oranının yüksek olduğu görülmektedir. Sistem oldukça fazla ürünü göz yormadan sergilemek üzerine kurulmaktadır. Bu sebeple müşteriler tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Raf Standı Fiyatları

Raf standları eğer özel bir tasarım istenirse biraz pahalı olmakla beraber, standart modellerden seçim yapıldığı takdirde çok hesaplı ürün tanıtım çözümlerinden biri olmaktadır. Bunun yanında, yapımında kullanılan malzeme türü de fiyata doğrudan etki etmektedir. Bütçenize en uygun raf standı modelleri için firmamız ile iletişime geçip fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Raf Standı fiyatları, firmamızın sahip olduğu üretim potansiyeli ve deneyimi kapsamında uygun seviyelerde ortaya çıkabilmektedir. Elbette üretimini talep ettiğiniz ürünün nitelikleri bu fiyatları değiştirebilecektir. Biz sizin için uygun fiyatları sağlayabilmek için kaliteden ödün vermiyor, iki koşulu bir arada sunabilen üretimleri özenle gerçekleştiriyoruz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al