Saatler, aksesuar ürünleri içerisinde çoğunlukla en yaygın tüketilen daha çok beylerin tercih ettiği bir ürün olsa da, bayanlar tarafından da tercih edilen ürünler arasında yer alır. Beyler için saatlerin en önemli bileşeni teknik özellikleri olurken, hanımlar için tasarım daha ön planda olan nitelikler arasındadır. Bu noktada ürünün teşhirinde her iki unsuru bir araya getiren tasarımların tercih edilmesi son derece önemlidir. Saat Standı, bu nedenle gerek ürünün üzerinde sergilendiği ürün olsun, gerekse, ürünlerin genel olarak satışının yapıldığı ayrılmış alan olsun özenle tasarlanması gereken bir alandır. Biz üretim standartlarımızı, ürünlerin özelliklerinin ön plana çıkabileceği tasarım ve materyal koşullarında gerçekleştiriyor ve size en etkili pazarlama araçlarını sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz bizden Fuarlar ve AVM’ler gibi alanlarda saat satışı yapabileceğiniz aksesuar standı türlerini alabilir, kendi saat dükkanınıza da sahip olabillirsiniz.

Saatler günümüzde kadın veya erkek olsun tüm insanların en sık kullandığı aksesuarlardan biridir. Eskiden sadece bir ihtiyaç olarak görülen saatler, artık estetiğin ve şıklığın bir sembolü olarak kullanılmaktadır. Hali hazırda saat üretip satan yerli ve yabancı çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmalar, satışa sunduğu saatlerini saat standlarında müşterilerin beğenise sunmaktadır. Bir saatin kalitesi kadar, teşhir edildiği standın kalitesi önemlidir, zira saatleri daha iyi ve cazibeli göstermektedir.

Firmamızın ürün yelpazesinde en fazla yer tutan ve en çok sevilen ürünlerden biri de saat standlarıdır. Ahşap, plastik ve camdan üretilen ve her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı ürün listesinde az veya çok sayıda saat sergilemeye yarayacak stand seçenekleri mevcuttur.

Saat Standı Çeşitleri

Saat standları genellikle, üzerinde ne kadar saat sergileneceğine, saatlerin nasıl yerleştirileceğine ve hangi malzemeden yapıldığına bağlı olaral farklılık göstermektedir. Saatleri daha fazla ilgi çekici hale getirmek ve müşterinin dikkatini saat üzerinde toplayabilmek için bu standların önemi çok büyüktür. Siz de saat standı çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Saat standı çeşitleri; silindirik biçimde teşhir yapılan stantlar ve saatin açık biçimde teşhirinin yapıldığı stantlar olmak üzere iki ana grupta sınıflandırılabilir. Bunun yanında markaya özel standlar da söz konusudur ki, bu standların çok marjinal tasarımları söz konusu olabilir. Biz sizin için kurumsal boyutta markaya özel stantlar veya mağazanız için Saat Standı çeşitleri üretebiliyoruz.

Kullanılan Malzemeler

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel
  •  

Saat Standı Kullanım Alanları

Saat standı, genellikle seyyar saatçilerin kullandığı stant çeşitleridir. Birden fazla saati aynı anda taşıyabileceğiniz gibi şık bir şekilde teşhir edebileceğiniz saat stantları, saat satıcıları için gereklidir. Özellikle de dükkanlarında saat satan iş sahipleri, saat standını satın alarak saatlerini hem şık hem de alandan tasarruf edecek şekilde teşhir eder. Saat Standı Kullanım Alanları, boyutlarına göre değişiklik kazandığı gibi farklı malzemelerden de yapılmaktadır.

Ürünlerinizi toplu olarak segileyebileceğiniz saat stantları; çoklu saat standı, saat ayağı ve saat yastığı gibi yan ürünlere de sahiptir. Bu ürünler, saatin satış amacına göre değişiklik kazanır ve saate farklı bir imaj katar. Saat Standı Kullanım Alanları da oldukça geniştir. Saatçiler, seyyar satıcılar, gözlük satıcılar, ucuzluk pazarları ve optik dükkanları saat standından faydalanan bazı iş gruplarıdır. Bu gruplar, saatlerini en iyi şekilde teşhir etmek için saat standı kullanmak zorundadır. Böylece saatleri balık istifi gibi değil, özenle sunarsınız.

Saat standı malzemeleri, farklı malzemelerden üretilmektedir. Hangi malzemenin seçileceği tamamen kullanıcıya kalmıştır fakat kalite standartlarına uymayan ürünlerden de uzak durmanız gerekmektedir. Bu sayede saat satarken cebinizi de düşünmüş olursunuz. Kalitesiz malzemeler, kısa zamanda deforme olur ve kullanılamaz hale gelir. Ancak satın alacağınız kaliteli malzemeler hem sağlığınızı hem de cebinizi düşünmektedir. Böylece işlerinizde istediğiniz başarıyı yakalamak için doğru bir tercih yapmış olursunuz.

Saat Standı Fiyatları

Saat standı fiyatlarının çok geniş bir aralığı bulunmaktadır. Çünkü standlar basit ve ucuz malzemelerden az sayıda ürün sergileyecek şekilde imal edildiği gibi; kaliteli ve pahalı malzemelerden fazla sayıda ürünün teşhir edilmesine imkan tanıyacak şekilde de üretilebilmektedir. Bu nedenle, en doğru fiyatları öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için firmamızın iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Kaliteli ve etkili pazarlama özellikleri bulunan Saat Standı çeşitlerine şimdi bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Diğer Standlarımız

Gözlük Standı Parfüm Standı Kuruyemiş Standı
Elbise Standı Aksesuar Standı Kozmetik Standı
Zeytin Standı Kalem Standı Eczane Standı
Kitap Standı Haribo Standı Kahve Standı
Baharat Standı Ayakkabı Standı Saat Standı

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al