Teşhir ürünlerinin nitelikleri, ürünlerin satış potansiyeli üzerinde sun derece etkilidir. Saksı standları, saçların efektif bir cümle teşhir edilmesini her ortamda sağlayan donanımlardır. Bu ürünlerin yük taşıyabilme kapasitesine sahip olmalarının yanı sıra, estetik özelliklere sahip olmaları gerekir. Yalnızca ticari teşhir için değil ozan dekorasyonu için de saksı standları kullanır. Teşhir ürünlerinin dekorasyon özellikleri, ürünlerin niteliklerini öne çıkarabilmekte bununla birlikte eğer dekorasyon maksadıyla kullanıyorsa alanı görsel olarak geliştirebilmektedir. Bu ürünlerin tasarımı genel standartlara sahiptir. Bu standartların dışında özel ihtiyaçlar için özel tasarımlar yapılabilir.

Saksı standlarını birçok açık veya kapalı mekanda görebilmekteyiz. İrili ufaklı çok sayıda saksının oldukça şık bir şekilde sergilendiği bu standlar, bulundukları ortama farklı bir ambiyans katmaktadırlar. Sadece birkaç adet saksıyı sergileyen standlar olduğu gibi onlarca saksıyı bir arada tutan stand modelleri de mevcuttur.

Saksı standlarının yapıldıkları malzemeler arasında en çok ahşap tercih edilirken, metal ve plastikler de tercih edilen diğer alternatifler olmaktadır. Tek parça veya demonte halinde üretilebilen bu standların farklı ölçüleri ve renkleri de mevcuttur. Ofislerde, okullarda, evlerde, fuarlarda ve daha birçok etkinlikte karşımıza çıkan saksı standları oldukça estetik ürünlerdir. Bu saksılara sahip olmak için firmamıza telefon veya e-mail olarak taleplerinizi bildirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tel Kolye Standı Fiyatları

Saksı Standı Çeşitleri

Saksı standlarının en büyük avantajı genelde demonte edilir olarak üretildiği için kolay taşınabilir ve kullanılmadığı takdirde az yer kaplıyor olmasıdır. Genelde saksıların her açıdan rahatça görülebildiği şekilde tasarlanan bu standlar arasında, sadece aynı tip saksıların veya farklı saksı tiplerin sergilenebildiği modeller mevcuttur. Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifleri değerlendirmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Saksı standları genellikle ağır yükleri taşıma gereksinimleri nedeniyle, metal materyalden imal edilir. Aynı mukavemete sahip, farklı materyaller de kullanılabilmektedir. Bu noktada detaylı tasarım özelliklerini bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kuaför Makyaj Standı Fiyatları

Saksı Standı Büyüklükleri

Saksı stantları, birçok farklı alanda kullanılan stant çeşitlerinden birisidir. Hem dekoratif hem de kolay kullanım seçeneği sağlayan saksı standı, saksılarınızı içerisine şık bir şekilde dizayn edebileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede hem alan açısından tasarruf sağlarsınız hem de balkonlarınızda şık bir tasarım yakalarsınız. Saksı Standı Büyüklükleri de kullanıcının dileğine göre değişiklik göstermektedir. Boyutu belirleyen esas unsur, içerisinde yer almasını istediğiniz saksı adetidir.

Saksı stantları farklı stillerde ve renklerde olabilir. Bu tamamen kullanının zevkine kalmıştır. Ahşap, metal veya plastik saksı stantlarıyla birlikte ihtiyacınıza en uygun saksı stantını belirleyebilirsiniz. Yalnızca evsel kullanım için değil, saksı satan dükkanlarda ve peyzaj malzemeleri satan dükkanlarda da kullanılabilir. Böylece ürünlerinizi iyi bir şekilde teşhir etmiş olursunuz.

Saksı Standı Büyüklükleri gibi saksı standının imal edildiği malzemeler de çok önemlidir. Kaliteli malzemeden üretilmeyen saksı stantlarının ömrü maalesef uzun olmaz. Malum, saksılar içi dolu olduklarında ağır oldukları için saksı standının bu ağırlığı kaldırabilecek güçte olması gerekir. Böylece uzun ömürlü kullanıma sahip olabilirsiniz. Saksı standını almadan önce mutlaka boyutunu göz önüne alın. Evinize ya da iş yerinize uygun boyutta bir saksı standı seçmek için boş alanı hesaplayın. Böylece yanlış büyüklükte bir saksı standı almaktan kaçınmış olursunuz. Ayrıca saksı standı alırken içerisinde kaç adet saksı barındıracağınızı da hesaplamanız gerekir. Bu şekilde temin edilmesi daha doğru olacaktır.

Saksı Standı Fiyatları

Saksı standları farklı fiyat aralıklarında üretilmektedir. İmal edildiği malzeme ahşap olduğunda düşük maliyetli olabiliyorken; metal veya cam tercih edildiğinde fiyatları yükselebilmektedir. Bu nedenle, ayırdığınız bütçe ile istediğiniz tasarım arasında optimum bir tercih yapılması gerekmektedir. Bu konuda, firmamız, size en iyi fikirleri ve en hesaplı fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Kalite standartları, teşhir ürünleri ve dekorasyon ürünlerinde son derece önemlidir. Bu ürünlerin görsel niteliklerinin ileri seviyede olması gerekir, bu sayede ortama giren herkes bu görsel özelliğe dikkat edebilecek, ortamın sahip olduğu dekorasyon özellikleri, daha etkili bir sonuç elde edilmesini sağlayacaktır. Firmamız, fiyatların önünde kalite standartlarını değerlendirmektedir. Kalite ihtiva etmeyen ürünlerin, ne pazarlama dekorasyon etkisi anlamında efektif olmayacağı vizyonunu ile sizlere mümkün olan en yüksek standartlarda ürünleri arz ediyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek, ürünlerimizi şimdi satın alabilirsiniz. Uzman tasarım ekibimiz size en iyi desteği sunuyor olacaktır.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al