Aksesuar ürünlerinin sergilenmesi, diğer pek çok ürün grubunun sergilenmesinden  çok daha hassas uygulamalar bütünüdür. Aksesuarlar, direkt olarak görselliğe hitap ettiklerinden, potansiyel alıcılar Bu ürünlerin görsel özelliklerine diğer ürünlerden daha çok dikkat ederler. Bu ürünün genelde özelliklerinin gereğidir. Aksesuar satan mağazalarda, ürünün sergilenmesi için pek çok farklı donanımın kullanıldığını görebilirsiniz. Aksesuar standı veya takı standı olarak tanımlanan bu bu donanımlar, ürünün kolay erişilebilmesi ve müşterinin ürüne odaklanabilmesi için özel olarak tasarlanır. Evrensel bir pazarlama stratejisi olarak, aksesuar ürünlerinin ve takıların sergilenmesi için genel geçer standartlar söz konusudur. Bu koşullara uygun biçimde ürün geliştirilmeli ve mağazaya konuşlandırılmalıdır.

Takı standları, özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir yeri olan takıların satıldığı her mekanda en fazla kullanılan ürünlerden biridir. Bu bağlamda, aksesuar satışı yapan mağazalar, bijuteri ürünleri satan dükkanlar ve buna benzer her mekanda takı standları görmek mümkündür. Takı üretimi yapan birçok firmamanın zaman geçtikçe piyasaya sunduğu çok sayıda takı modelinin zarif, estetik ve şık bir şekilde sergilendiği takı standları, teşhir edilen ürüne olan ilgili artırmakta ve müşterilerin dikkatini bu takılar üzerinde yoğunlaştırmaktadır.

Takı standları, üzerinde sergilenen ürüne bağlı olarak değişmekle beraber, küpe, bileklik, kolye, yüzük gibi farklı takılar için farklı stand seçenekleri mevcuttur. Bu konuda her türlü ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Takı Standı Çeşitleri

Takı standlarının bu kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasındaki en büyük etken, aksesuar ve bijuteri ürünleri arasında yüzlerce, hatta binlerce çeşit takı modelinin var olmasıdır. Bunun yanında, stand ölçüleri de çok değişken olmakta ve standın yapımında kullanılan malzemeler de standların farklılaşmasını sağlamaktadır.

Takı standı çeşitlerinden bahsederken, fuarlarda kullanılan bölümlendirilmiş alanların ve alışveriş merkezlerinin açık Olanların da oluşturulan satış tezgahlarının da biraz takı satış platformu olmalarının yanı sıra stand olduklarından söz etmek gerekir. Sınıflandırma yapılırken ürünlerin mağaza içerisinde teşhir edilmesi için kullanılan türleri ile bu türü ayırmak gerekir.

Örnek Çalışmalar

Takı Standı Boyutları

Takı standı, ufak ancak değerli olan takı eşyalarının tek bir arada taşınabilmesi için geliştirilmiş ürünlerden birisidir. Takıları hem tehşir etmek hem de kolayca taşımak için üretilen takı standı, farklı boyutlara ve kullanım alanlarına sahiptir. Özellikle de kuyumcu, seyyar satıcı gibi yerlerde görebileceğiniz takı stantları, kullanıcının isteğine göre farklı şekillerde üretilebilir. Takı Standı Boyutları da kullanıcının ihtiyacına göre ayarlanmaktadır.

Takı standı, değerli takıların bir arada kolayca taşınmasını ve dağılmamasını sağlar. Bileklik, künye, bilezik, piercing, yüzük ve küpe için farklı farklı boyutlara sahip olan takı standı, kullanıcı hangi alanda kullanmak istiyorsa o şekilde de hazırlanabilir. Takı Standı Boyutları bu konuda çeşitlilik sağlamaktadır ve satış yapılacak dükkanın boyutlarına göre uygun seçimler sunmaktadır.

Takı stantları genellikle pleksi denilen plastik camdan imal edilmektedir. Bu sayede ürünün görünümü şıklık kazanmaktadır ve dayanıklılığa sahip olmaktadır. Genellikle kuyumcularda ve bir milyoncularda teşhir için kullanılan takı stantları, farklı malzemelerden de imal edilmektedir. Bu malzemeleri başında metal ve ahşap yer almaktadır. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gerekilen husus, malzemenin kalitesidir. Kalitesiz malzemeden yapılan takı stantlarının ömrü uzun olmaz. Bu nedenle kaliteli takı stantlarına yönelin. Böylece hem paranızı hem de sağlığınızı güvende tutmuş olursunuz. Takı standı, çeşitli boyutlarda olduğu gibi özel olarak da imal edilebilir. Seçim sadece size kalmıştır.

Tel Takı Standı Fiyatları

Takı standlarının fiyatına doğrudan etki eden faktörler arasında standın yapımında tercih edilen malzeme türü ve standın ölçüleri yer almaktadır. Bunun yanında standın basit ve sade olması ya da zarif ve çok yönlü olmasını da fiyatı belirleyen etkenler arasındadır. Size en uygun takı standı modellerine uygun fiyatlar karşılığında sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Takı standları, elit görünüme sahip müşterinin odaklanabileceği standartları sağlayan bununla olmak zorundadır. Aksi halde ürün müşteri tarafından tercih edilmeyebilir. Biz üretim gerçekleştirirken, pazarlama standartlarını en ön plana alıyor ve en nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla üretiyoruz. Satışlarınızı artıracak, müşteri bağlılığı elde etmenizi sağlayacak operasyonel kolaylık sağlayacak ürünlerimize şimdi ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Sizin için dilediğiniz zaman özel tasarımlar yapabilir veya mevcut ürünlerimiz içerisinden satış gerçekleştirebiliriz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al