Gıda ürünlerinin teşhirinde, farklı standartları sahip birçok stand türü kullanılabilir. Bu stantların ortak özelliği; ürünlerin korunmasını sağlarken tüketiciler tarafından görülerek satın alınmasını mümkün kılmaktadır. Buzdolabı dışında sergilenen dökme gıdaların teşhiri özel donanımlar gerektirir. Gıdanın bozulmadan ve dış etkenlerden etkilenmeden tüketicinin beğenisine sunulması ve efektif biçimde tanıtımının yapılması gerekir.

Bu noktada; dolaplar, pleksi standlar, raflar, ahşap standlar ve diğer materyallerden inşa edilen teşhir ekipmanları kullanılabilir. Gıda teşhir ekipmanları da gıda ürünlerinin teşhirinde yaygın biçimde kullanılan donanımlardır. Her ne kadar akıcı özellikleri olmasa da, gıda teşhirinde kullanılan donanımlar özel niteliklere sahip olmak durumundadır.

Gıda teşhir ekipmanları, gıda satışı yapan mağazaların kullandığı en önemli ürünlerdir. Zira bu ekipmanlar sayesinde hem gıdaların güvenle ve uzun süreli muhafaza edilebilmekte ve gelen müşterilere en iyi şekilde tanıtılmaktadır.

Gıda teşhir ekipmanları, farklı ölçülerde ve farklı fonksiyonlara sahip olacak şekilde üretilebilmektedir. Gıda ürünleri genelde hava ile çok fazla temas ettiği zaman lezzetlerini giderek kaybetmektedir. Bu nedenle, kapaklı modelleri kullanmak iyi bir tercih olmaktadır.

Kapak modelleri arasında da çok fazla çeşit yer almaktadır. Kare, yuvarlak veya altıgen, sekizgen gibi formlara sahip kapaklar, bombeli veya düz olabilmektedir. Genelde şeffaf malzemelerden imal edilen bu ekipmanlar talep edildiği takdirde farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Gıda Teşhir Ekipmanları Çeşitleri

Bu ekipmanların en fazla öne çıkan modelleri kuşkusuz şeffaf pleksiden üretilen kapaklı modellerdir. Kapaklar kutudan bağımsız olabilmekte ya da kutuya monte edilebilmektedir. Bunun yanında talep edildiği zaman ahşaptan veya camdan da imal edilebilmektedir. Firmamızın ürün yelpazesinde geniş bir yer tutan bu ekipmanlar arasından ihtiyaçlarınıza ve tasarım taleplerinize en uygun modeli seçmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dökme gıda teşhir ekipmanları; ürünlerin camekan biçiminde sergilendiği veya sepet biçiminde sergilendiği türler olarak karşımıza çıkar. Gözlü bölmeler biçiminde inşa edilen camekanlar, dışarıdan tüketicinin ürünü görebileceği özelliklere sahip iken, ürünün harici faktörlerden etkilenmesini engeller.

Sepet biçiminde kullanılan teşhir ekipmanlar ise genellikle fuar ve benzeri etkinlik alanlarında tercih edilir. Bu ortamlarda ürün hızlı bir şekilde tükendiğinden, kapat olmaları gerekmeyebilir, kaldı ki bu noktada plexi kapaklı stand türleri tercih edilebilir.

Dökme gıda teşhir ekipmanlarında kullanılan materyaller;

Dökme gıda teşhir ekipmanlarında sergilenen ürünler;

Gıda Teşhir Ekipmanları Fiyatları

Bu ekipmanların farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Zira, şeffaf pleksiden üretildiği takdirde ucuz olabilen teşhir ekipmanları; cam veya ahşaptan üretildiği zaman maliyetli olabilmektedir. Bunun yanında, ürün ölçüleri büyüdükçe de fiyatlar artmaktadır. Bu nedenle, en doğru fiyat seçeneklerini öğrenmek ve uygun fiyat teklifi almak için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

En yüksek kalite standartlarını benimseyerek gerçekleştirdiğimiz üretimlerimiz; kapsamında gıda teşhir ekipmanları tasarımı ve üretimi yapıyoruz. Fiyatlarımızı mümkün olan en uygun seviyede tutarak, ticari faaliyetlerinize ekonomik fayda sağlıyoruz. Size özel ürünler üretebileceğimiz gibi, hazır ürünlerimiz içerisinden de seçim yapabiliyorsunuz.

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al