Vakum Ürün Standı

Vakum ürün standı, metal yapılar için PS vakum plastik dekorasyon tekniği kullanılarak yapılır. Görüntülenen ürünün şekli, standa bir elektrikli süpürge ile uygulanabilir. Stand hem şık hem de sağlamdır. Hem şık hem de ekonomik olan, özel olarak tasarlanacak bu özgün ve çekici vitrin için deneyimli markalar ile çalışabilirsiniz.

Stand üretimi yapan firmaların proje ekibi, ürün yelpazesine ve reklam ihtiyacınıza uygun olarak özel bir tasarım gerçekleştirir. Bir sonraki aşamada, tasarım ürüne uygulanır. Onay sürecinden sonra üretim başlar. Fuar standları genellikle piyasadaki ürünlerin tanıtımında kullanılır. Ancak, bir reklam kampanyası süresi boyunca, standların hedeflere uygun olarak tanımı, tasarımı ve imalatı, kurumsal şirketler için ciddi zaman gerektirir. Tek çatı altında yüksek kaliteli stantlar tasarlanır ve seri üretim gerçekleşir. Projede ve tasarımda gördüğünüz bir ürün aynı kalitede üretilir. Fuarlarda artık kendinizi tanıtmanız daha kolay olacak diyebiliriz.

Çalışmalarımızdan Örnekler


Vakum Stand İmalatı

Vakum stand imalatı, plastik kalıpların ürün üzerine kaplanması ile oluşturulan bir yöntemdir. Plastik tabakalar, malzemenin türüne ve kalınlığına bağlı olarak uygun bir sıcaklıkta ısıtılır. Ocak istenen sıcaklığa ulaştığında, kalıp ve ocak birleştirilir. Plastik plaka ve kalıp birleştirildiğinde, kalıp içindeki delikler emilir (vakum) ve plaka kalıp üzerine tamamen yerleştirilir. Vakum işleminin tamamlanmasından sonra, kalıp ve şekilli plaka ayrılır. Kalıplanan plaka daha sonra fanlarla soğutulur. Soğuduktan sonra, malzeme makineden çıkarılır. Vakum oluşturma çok çeşitli uygulamalara sahiptir.

Vakum ayağı, demir formda bir vakum plastiği yapılarak üretilir. Üç boyutlu, hacimli vakum standlar, mağazalarda, pazarlarda ve birçok alanda çekici görüntüler yaratır. Teknik sanatçıların ve görsel iletişim tasarımcılarının yardımıyla üretilen vakum standları, dayanıklı ve kaliteli ürünlere hizmet eder. Vakum ile desteklenmiş raflarda farklılıklar göz önüne alınarak ve mükemmel işçilikle üretilir. Stand üretiminde üstün performans ve güçlü markalara sahip olan vakum stand, mükemmel tasarımlar sunar.

Vakum Stand Tasarımı ve Kurulum Aşamaları

Vakum standlar, bilgisayar ortamında Autocad gibi programlarla üç boyutlu olarak tasarlanmalıdır. Bu tasarıma başlamadan önce bir malzeme seçimi yapmak faydalı olacaktır. Dijital ortamda fuar standının tasarımını seçtikten sonra üretime başlanabilir. Boya ve görsel kaplama gerçekleştirilir.

Diğer taraftan, stantlar için adil bir fiyat skalasıyla ilgili bilgi almadan önce, ihtiyaçlarınızı belirlemek yararlı olacaktır. Aslında, ucuz görünen bir stand size pahalıya mal olabilir. Düşük kaliteli malzemelerden uzak durmak, firmanızın prestiji için de faydalı olacaktır.

Sergi standları modelleri arasında vakumlu stand çeşitleri, çeşitli ürünleri sergilemek için kullanılabilir. Bu modeller genelde ünlü markalar için özel olarak tasarlanır. En sevdiğiniz ürünleri sergilemek üzere hazırlanan vitrin modelleri sayesinde, satışları artırmak daha kolay olur. Görsel baskılara dikkat çekmek üzere tasarlanan vakumlu standlar; yiyecek, kırtasiye, temizlik ürünleri, bakım ürünleri, kozmetik ve cilt bakım ürünleri, teknolojik cihazlar ve elektronik ürünler dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini tanıtmak için tasarlanır. Bu tür stantlara her türlü görsel baskı ve grafik malzemesi yerleştirilebilir.

Yararlanılan Kaynaklar;

https://www.akaystand.com.tr/urun/vakum-stand

https://www.haberekspres.com.tr/teknoloji/vakum-stand-kullaniminin-avantajlari-nelerdir-h129990.html

WhatsApp Hemen stand fiyatı al