Gıda ürünlerinin teşhiri için kullanılan donanımların sıhhi özellikleri ve elbette ürünün niteliklerine bağlı olarak sızdırmazlık gibi özellikleri ile ürünün korunmasına yönelik donatılarının bulunması gerekir. Gıda ürünlerin açık olarak satışına yönelik tebliğ ve yönetmelikler uyarınca Zeytin Standı gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve kullanımı da bu kapsamda belli standartlar dahilinde olmak durumundadır. Bunun yanında kullanılan standın, ürünün albenisini artırma özelliği de elbette bulunmalıdır. Aksi durumda ürünün örneğin fuar gibi ortamlarda tasarımı halinde geride kalması söz konusu olabilir.

Türk mutfağından ve Türk insanının kahvaltılarından eksik olmayan bir yiyecek olan zeytinin çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da zeytin satışı yapılan yerlerde, ki bu yerler genellikle kahvaltı ürünleri satan dükkanlar olmaktadır, ürün teşhiri yapılmak amacıyla kullanılan çok sayıda zeytin teşhir standı mevcuttur.

Zeytin standları genelde iki farklı amaçla kullanılmaktadır. Bunlardan biri zeytinleri toplu halde bir arada tutarak satış işlemini kolaylaştırmak, diğeri de müşterilere ürün tanıtımı ve zeytin tattırma işlemlerinin yapılmasıdır. Zira, müşteriler, tatları çok farklı olan zeytinleri almadan önce tatlarına bakmak isteyecek ve beğendiklerinden zeytin satın alacaktır. Bu nedenle, onları en güzel şekilde teşhir etmek oldukça önemlidir. Bu amaçla kullanılan zeytin standları ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Zeytin Standı Çeşitleri

Zeytin standlarının farklı modelleri mevcuttur. Farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden üretilen standların genel amacı zeytinleri teşhir etmek olduğundan estetik ve zerafete çok fazla önem verilmemektedir. Bu standların yapımında, genelde plastik ve ahşap zeytin standı malzemeleri kullanılmakta ve bu malzemelerin gıda ile uyumlu olmasına dikkat edilmektedir.

Zeytin Standı; marketlerde ve bakkal gibi perakende satış ortamlarında, genel satışlar için kullanılabilir. Bunun yanında ürünün, yine bu ortamlarda belli markalarca, öne çıkarılmak maksadıyla kullanılan türleri de bulunur. Ayrıca fuar ve Pazar gibi ortamlarda kullanılmak üzere de stantlar üretilebilir. Bu noktada bu stant türünün farklı varyasyonları bulunduğu ve her amaç için farklı türlerinin kullanılması gerektiğini söyleyebilmek mümkündür. Biz gıda toptancıları, perakende satıcılar, kurumsal üreticiler ve diğer her kategorideki ürün ihtiyacı duyan müşterimiz için stant üretimi yapabiliyoruz. Bizim ürünlerimiz ile her ortamda ve her tür ürünün teşhiri yapılabilmekte ve etkili tanıtım sonuçları elde edilmektedir.

Zeytin Standı Hangi Malzemelerden Üretilir?

Gıda ürünleri için kullanılacak olan teşhir stantları, birçok farklı özelliğe sahip olmalıdır. Özellikle de sağlık açısından büyük önem arz eden gıda stantları, kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerden yapılmalıdır. Bu sayede insan hayatını ve kendi cebinizi riske atmamış olursunuz. Gıda stantlarının başında gelen ürünlerden birisi de zeytin standıdır. Türlü türlü zeytini içerisinde barındırabileceğiniz zeytin stantları, kullanıcının dilediği her yer kullanmasına uygun olarak tasarlanmıştır. Ancak gıda alanında olduğu için birçok kullanıcı, Zeytin Standı Hangi Malzemelerden Üretilir? sorusunu sormaktadır.

Türk mutfağının ve kahvaltılarımızın sultanı olan zeytin, birçok yerde tüketilmektedir. Çeşit çeşit özelliklere sahip olan zeyitin, özel olarak tasarlanan zeytin stantlarında teşhir edilmektedir. Farklı amaçlarla kullanılabilen zeytin stantlarının başlıca amaçları zeytin çeşitlerini tek bir arada sunmak ya da müşterinin dikkatini çekmek için zeytin tattırma işlemini yaptırmaktır. Her ne alanda kullanılacak olunursa olunsun Zeytin Standı Hangi Malzemelerden Üretilir? sorusu, zeytin standı almak isteyen herkesin aklındadır.

Zeytin standı genellikle plastik ve ahşap malzemelerden üretilmektedir. Kalite standartlarına uyan zeytin stantları hem insan sağlığını tehlikeye atmaz hem de uzun yıllar kullanılabilir. Bu nedenle kullanıcıların zeytin standı alırken daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Zeytin satılan her yerde kullanılabilen zeytin standının başlıca kullanım alanları; süpermarket, aktar, pazar ve bakkallardır. Hangi alanda kullanacaksanız ona göre zeytin standı çeşitlerini gözden geçirebilirsiniz.

Üretim Malzemeleri

PleksiAhşapMetalEnjeksiyonVakumTel

Zeytin Standı Fiyatları

Zeytin standlarının fiyatları genelde uygun olup özel tasarım zeytin standı talepleri oldukça azdır. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde, standart zeytin standı kataloğumuzdan size en uygun modeli seçebilir ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Zeytin Standı fiyatları noktasında müşterilerimiz için en uygun zemini sahip olduğumuz sektör deneyimi sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Bizimle iletişime geçerek hazır ürünlerimiz içerisinden size uygun ürünü şimdi satın alabilir ya da sizin için özel tasarımlar gerçekleştirmemiz için talepte bulunabilirsiniz.

Diğer Standlarımız

Gözlük Standı Parfüm Standı Kuruyemiş Standı
Elbise Standı Aksesuar Standı Kozmetik Standı
Zeytin Standı Kalem Standı Eczane Standı
Kitap Standı Haribo Standı Kahve Standı
Baharat Standı Ayakkabı Standı Saat Standı

 

WhatsApp Hemen stand fiyatı al