Öne Çıkan Kolye Standları

Öne Çıkan Yüzük Standları

En çok Tercih Edilen Takı Standı Çeşitleri Nelerdir?

Takı satışı üzerine mağaza ve dükkanları olan, özellikle kuyumculuk gibi işlerde kullanılan stantlara takı standı denir. Müşteriye satılacak olan ürünün kaliteli ve estetik gözükmesi sadece ürünün kendisinde bitmiyor. Vitrinde ve mağaza içinde takı ürünlerinin teşhir edilmesi herhangi bir stand mevcut değilse oldukça zor olacaktır. Ürünün estetik ve güzel durması için üretilen takı standları, ürünün kendisini pazarlamasını sağlamaktadır. Her çeşit takı, mücevher, kolye, bilezik, küpe ve benzeri ürünleri sergileyebileceğiniz, farklı form, renk ve ölçülerde bulunan standlardır.

Takı standı çeşitleri nelerdir?

Takı grupları çok geniştir. Farklı boy ve ebatlarda bilezik, bileklik, kolye, künye, yüzük, mücevher, küpe ve tesbihler bulunmaktadır. Bu sebeple birçok çeşit takı grubuna özel üretilmiş onlarca farklı model takı standları bulunmaktadır. Bu stantların başlıca örnekleri;

Farklı takı ürünleri için özel olarak üretilebilen standlar da bulunmaktadır. 

En çok tercih edilen standlar hangileridir?

Günümüzde onlarca çeşit takı grubundan binlerce farklı model vardır. Bu takı gruplarının müşteri gözünde daha kaliteli ve estetik durması açısından üretilmiş birçok stand bulunmaktadır. Takı işi ile uğraşan mesleklerden olan kuyumculuk veya bijüteri gibi mağazalar, ürünlerini takılara özel olarak yapılmış standlarda sergilerler. Özellikle kuyumcularda kullanılan yüzük standları en çok tercih edilen stantlardandır. Bunun yanı sıra bilezik, künye ve kolye standları da en çok tercih edilen takı standları arasındadır.

Büyük fuarlar, lansman etkinlikleri ve benzeri sergi ortamlarında kullanılmak üzere bu etkinliklere yönelik üretilen birçok stand ve ürüne özel stand çeşidi bulunmaktadır.

Tesbih standı nedir?

Tesbihler, eskiden sadece dini amaçlarla kullanılan bir eşya olsa da, günümüzde birçok insan için rahatlatıcı ve stres atmaya yarımcı bir eşya; bir aksesuar konumundadır. Birçok farklı kalitede malzemeden, farklı desenlerde ve boyutlarda üretilen tesbihlerin sergilendikleri standların en az tesbih kalitesi kadar önemi bulunmaktadır. Tasarımı doğru olmayan ve estetik durmayan takı standları, müşterilerin ilgisini çok daha az çekmektedir. Bu da ürünlerin kendinde varolan kalite ve estetiğini yeterli oranda gösterememesine sebep olur. Sergilerde veya fuarlarda da ürün tanıtımı için çok sık kullanılan bu standları, artık hemen her hediyelik eşya satan dükkanlarda da görmek mümkündür. 

Kolye standı nedir?

Birçok farklı ürün sergileme standları bulunmaktadır. Kullanacağımız ürün; sergilemek istediğimiz nitelikleri öne çıkaracak özelliklere sahip olmalıdır ki, kolye standı da tam olarak bu amaçla üretilen tanıtım unsurlarının genel ismidir. En çok tercih edilen takı standı çeşitlerindendir. Kolyelerin, insan vücudunda nasıl duracağının bir nevi provası olan bu ürünler, insan gerdanı formunda olabileceği gibi düz zeminler de olabilir. Ürünlerin doğru sergilenmesi aynı zamanda ürünün satış kabiliyetini de artırmaktadır.

Pleksi Teşhir / Takı Standının Kullanımı

Teşhir standları devasa boyutlara ulaşmak zorunda değildir. Masa üstü teşhir standları da oldukça fazla kullanılır. Yine bu masa üstü teşhir standlarının çok fazla el altında olmasının getirdiği küçük kazalar olabilir. Teşhir standından pleksi kullanmak bu noktada işinize yarar. Pleksi cam olmadığı için kırılmaz ve küçük yaralanmalara sebebiyet vermez. Bu önemsiz gibi dursa da genellikle koruyucu yöntemler pleksiyle sağlanır. Korkuluklar, cam balkon gibi mekanlarda da pleksi kullanılır. Takı standı olarak bu stand türünün kullanımı oldukça yaygındır.

Pleksi teşhir standları büyük boyutlara da ulaşabilir. Bu teşhir edeceğiniz ürüne göre değişir. Teşhir edeceğiniz ürünün boyutu ve rengine göre ya da standı koyacağınız yere göre bir teşhir standı sipariş edebilirsiniz. Standı kendi isteğinize ve zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Pleksi imalatı yapan bazı imalathanelerde numuneler bulabilir, bunları inceleyebilir ve kullanacağınız yere göre sipariş verebilirsiniz. 

Pleksi Standında Teşhir Edilebilecek Diğer Ürünler

Pleksi teşhir standı boyuna göre değişse de her türlü ürünü teşhir edebileceğiniz bir yer olabilir. Pastalardan araba jantlarına, telefon hatlarından küçük şekerlemelere kadar her şeyi tanıtabilirsiniz. Üstelik yük taşıma kapasitesi yüksektir ve plastik olduğu için kırılma gibi bir olasılık yoktur.

Ürünlerinizi teşhir ederken kendinizi de küçük kesiklerden koruyabilirsiniz. Masa üstü teşhir standlarında daha küçük ürünleri tanıtabilirsiniz. Eczanelerde görebildiğimiz bu masa üstü teşhir standları ilaçları sergilemede oldukça başarılı bir yol. Diğer küçük aletleri, küçük pastaları ve kekleri, şekerlemeleri, küçük şişeleri sergilemek için yine bu minik masa üstü teşhir standlarını kullanabilirsiniz.

Daha büyük ürünler için de pleksi teşhir standlarının boyutu büyütülebilir. Küçük ev aletleri, çamaşır-bulaşık makinesi, araba jantları ve tekerlekleri, gazeteler, telefonlar, tabletler, televizyonları teşhir etmek için yine kullanılabilir. Pleksi teşhir standını seyyar tanıtıcı olarak kullanmak da mümkün olabilir. Bijuteri sektöründe pleksi kullanılmasının nedeni, her boyutta kullanılabiliyor olmasıdır. Bu sayede tüm takı türlerinin sergilenmesi mümkün olmaktadır.

Dayanıklı ve sağlam yapısı eğilip bükülebilmesi standın daha rahat kullanımını ve estetik olmasını sağlar. Genellikle şeffaf olarak kullanılsa da standa ve ürüne biraz renk gelmesini istiyorsanız renkli olan pleksileri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ışığı geçirgen olması reklam kampanyalarında kullanılan bir başka özelliktir.

Takı Standı için Pleksi Tercihi Ekonomik ve şık bir çözümdür

Pleksi stand türleri, takı standı olarak kullanıldığında son derece makul fiyatlara mal olur. Hemen her ortamda kullanılabilir ve etkili görselleri il satınalma kararı verilmesi üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Pleksi takı standı tercih ederek ürünlerinizi etkili biçimde sergileyebilmek için şimdi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Etkili ürünleri uygun maliyetlerle sunuyoruz.

WhatsApp Hemen stand fiyatı al